690 680 960

Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach

W sobotę 24 lipca, w położonej w Lasach Kozłowieckich Dąbrówce, a dokładniej w zlokalizowanym tam Parku Dźwięków, odbędzie się koncert Marcina Stycznia. Będą też zajęcia o ziołach.

Dąbrówka
2021-07-24, 12:00

Koncert „Ta droga – the best of Marcin Styczeń” odbędzie się w Parku Dźwięków w Dąbrówce w gminie Kamionka w powiecie lubartowskim. Wydarzenie wystartuje o godzinie 17:00, jednak już od południa będzie można wziąć udział w Ziołowych Inspiracjach.

Podczas zajęć o ziołach będzie można dowiedzieć się, jakie zioła warto mieć w ogródku, jakie są korzyści włączania ziół do diety. Następnie uczestnicy będą mogli skorzystać z warsztatu kulinarnego.

Dla odwiedzających Park Dźwięków organizatorzy przygotowali jeszcze jedną atrakcję. Jest to… Ostre Strzelanie na Strzelnicy Gminnej. Wszyscy pasjonaci broni takiej jak AK-47 czy Mossberg będą mogli postrzelać w godzinach 14-16.

Wydarzenie jest biletowane. Wejściówki w cenie 45 zł dostępne są w Jarmarku Lubelskim przy ul. Lubartowskiej 77 a także za pośrednictwem platformy biletyna.pl.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)