690 680 960

Noc Strachu w labiryncie w polu kukurydzy

W sobotę, 30 września, w zlokalizowanym nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie labiryncie w polu kukurydzy odbędzie się Noc Strachu. Wydarzenie skierowane jest dla osób o mocnych nerwach.

Lublin
2023-09-30, 19:00

Powstały w tym roku nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie labirynt w polu kukurydzy zdążyło już poznać wielu mieszkańców Lublina i okolic. Jednak o ile przejście obiektu w dzień stanowi dla wielu sporą atrakcję, tak po zmroku można liczyć na dodatkowe doznania. Taka okazja będzie już w najbliższą sobotę.

Podczas wydarzenia na uczestników czekać będzie szereg niespodzianek, oraz specjalnie przygotowane efekty mające spotęgować uczucie grozy i przyspieszyć bicie serca. Przy czym warto zaznaczyć, iż atrakcja jest dla osób o mocnych nerwach, jak też tych, którzy po prostu lubią się bać.

Mroczny labirynt strachu ma aż 2 km i w nocy ukrywać będzie wiele niespodzianek. Wydarzenie startuje o godz. 19:00. Obowiązują bilety w cenie 25 zł od osoby.

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.0199zł -0.01%
  • GBP 5.0597zł -0.12%
  • EUR 4.3334zł -0.11%
  • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)