Miłośnicy Beatlesów z całego świata przyjadą do Lublina

Wielką Beatlesowską, globalną wioskę chcą stworzyć w Lublinie organizatorzy Międzynarodowego Zlotu Miłośników Beatlesów. Wydarzenie odbędzie się pod koniec lipca.

Lublin
2019-07-27, 15:30

W sobotę i niedzielę 27-28 lipca w lubelskim Hotelu Victoria odbędzie się Międzynarodowy Zlot Miłośników Beatlesów. Jest to już kolejna edycja tego wydarzenia skierowanego do osób, które uwielbiają muzykę działającego w latach 1960 – 1970 i znanego na całym świecie zespołu.

Zloty w Lublinie organizowane są co roku i mają formę artystycznego meetingu. Podczas nich, oprócz spotkań z fanami, występów z artystami tworzone są Beatlesowskie happeningi, które organizatorzy prezentują i rozpowszechniają na cały świat, pokazując pozytywną energię, jaką wyzwala muzyka Wielkiej Czwórki.

W tym roku, z okazji przypadających kilku istotnych rocznic, zaplanowano ich uwiecznienie w formie happeningu m.in. Acorns for Peace co będzie uczczeniem pierwszego happeningu Acorn Event/Acorns for Peace Johna Lennona i Yoko Ono czy też fan klubowego występu na tarasie hotelu Victoria. Ma to być nawiązanie do koncertu Beatlesów na dachu. Są też pomysły formy filmowej jako pokazu Yellow Submarine i Let It Be czy też wystaw artystycznych.

Na pewno wydarzenie będzie intrygujące z wieloma Beatles-niespodziankami, a co najbardziej istotne przeżywane wspólnie z innymi Beatles-fanami i melomanami z całego świata. Oprócz samego spotkania w Hotelu Victoria, zlot będzie transmitowany na żywo na 5 kontynentów.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. materiały organizatorów)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7499zł 0.9%
  • GBP 4.9125zł 0.69%
  • EUR 4.4168zł 0.22%
  • CHF 4.0887zł -0.14%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)