Komicy wystąpią w Plenerze

W piątek 25 czerwca w Klubie Plener w Lublinie odbędzie się pierwsza popandemiczna impreza typu komediowy open mic. Wystąpi na niej sześciu komików.

Lublin
2021-06-25, 19:00

Open mic to wydarzenie, podczas którego początkujący komicy mogą spróbować swoich sił, a ci bardziej doświadczeni, przetestować nowy materiał. Na ten moment zgłosił się komplet występujących, jednak organizatorzy nie wykluczają, że występów może być więcej.,

– Naszym celem jest stworzenie profesjonalnej sceny dla amatorów, chcemy dać początkującym komikom przestrzeń, aby się rozwijali, dlatego w planie jest cykl tego typu wydarzeń organizowanych pod szyldem grupy komików Standsaper – mówi organizator Tobiasz Gajewski .

Nazwa „crash test” to nawiązanie do samochodowych testów bezpieczeństwa. Zarówno w przypadku testowania żartów jak i samochodów wspólny mianownik stanowi jakość. Jak dodaje koordynator wydarzenia, początkujący komik musie wiele razy rozbić się o milczenie publiczności, aby uzyskać jakość swoich żartów, czyli po prostu uśmiechy na twarzach.

Wstęp jest bezpłatny, jednak osoby, którym żarty przypadną do gustu, będą mogły dorzucić się do tzw. kapelusza.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)