Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor

W sobotę 3 lipca rozpoczną się Dni Kraśnika. Impreza połączona będzie ze Świętem 24 Pułku Ułanów. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.

Kraśnik
2021-07-03, 15:00

Przez weekend, 3 i 4 lipca, mieszkańcy Kraśnika świętować będą dzień swojego miasta oraz Święto 24 Pułku Ułanów. Pierwszego dnia na stadionie MOSiR odbędzie się Festiwal Rodzinny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych, z kolei dla nieco starszych o godz. 18:00 rozpocznie się „Wieczór niepoważny”. Występy kabaretowe odbywać się będą na scenie letniej
Centrum Kultury i Promocji.

W niedzielę w starej części miasta, a dokładnie w Parku im. Jana Pawła II oraz na stadionie LKS „Tęcza” odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z pokazami militarnymi. Świętowanie zakończy się w amfiteatrze, gdzie w programie „Noc jeszcze młoda” razem z gwiazdą wieczoru Viki Gabor wystąpią zdolne kraśnickie artystki.

Z kolei w ramach Święta 24 Pułku Ułanów w sobotę złożony zostanie im hołd w Apelu Poległych przy dawnej Wartowni a obecnie Urzędem Stanu Cywilnego. Z kolei w niedzielę, po mszy w intencji poległych i zmarłych ułanów, miłośnicy militariów na żywo będą mogli zapoznać się z wojskowym wyposażeniem.

(fot. materiały organizatora)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)