Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie

W sobotę 26 czerwca nad zalewem Zimna Woda w Łukowie odbędzie się symboliczne powitanie wakacji. Wystąpią Jula i Filip Lato.

Łuków
2021-06-26, 15:00

Na terenie zmodernizowanego kompleksu rekreacyjnego Zimna Woda w Łukowie odbędzie się symboliczne powitanie wakacji. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg wydarzeń adresowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na wypoczywających nad zalewem czekać będą m.in. wszystkie atrakcje kompleksu, z wyciągiem do nart wodnych i wakeboardu na czele. Chętni będą mogli skorzystać także z rowerów wodnych i kajaków, a także wziąć udział w organizowanych przez OSiR zawodach kajakowych o Puchar Burmistrza Miasta Łuków.

Nad zalewem powstanie także strefa gastro i zabawy. Organizatorzy przygotowali ponadto dmuchańce i animacje dla dzieci, występ Teatru Forma i utalentowanych muzycznie łukowian. Spragnieni i zmęczeni upałem będą mogli degustować łukowską kranówkę, lub „zmoczyć” się w wodzie, korzystając z wyciągu do nart wodnych i wakeboardu. W miejscu tym będą odbywały się również pokazy jazdy w wykonaniu specjalistów, a także nauka jazdy dla mieszkańców.

Od godz. 18 uwaga zgromadzonych osób skupi się na scenie, na której wystąpią m.in. utalentowani łukowianie, a także gwiazdy wieczoru – Jula i Filip Lato. Równolegle trwały będą konkursy z nagrodami. Po zapadnięciu zmroku zaplanowano pokaz ognia na plaży, a wydarzenie zwieńczy dyskoteka w plenerze. Do wspólnego witania lata „nad Zimną Wodą” zapraszają Miasto Łuków, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc parkingowych oraz nowe zasady poruszania się na terenie kompleksu, organizatorzy proszą o przyjazd nad zalew bezpłatną komunikacją miejską.

(fot. materiały organizatora)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)