Dzień Kariery na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

W środę 23 października 2019 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie odbędzie się Dzień Kariery 2019. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oraz Miejski Urząd Pracy w Lublinie.

Lublin
2019-10-23, 10:00

Na tegorocznym Dniu Kariery swoją obecność zgłosiło prawie 70 wystawców. Myślą przewodnią przedsięwzięcia jest hasło: „Odkryj swój talent”. Hasło jest motywacją do rozwoju osobistego studentów i absolwentów lubelskich uczelni oraz szukanie narzędzi do osiągnięcia tego celu, tak aby stać się atrakcyjnym dla pracodawcy.

W programie Dnia Kariery przewidziane są warsztaty tematyczne mające na celu doskonalenie umiejętności miękkich, zwiększenie kreatywności budowania osobistej marki jako metod zwiększających szansę przy ubieganiu się o atrakcyjne miejsca pracy.

Zaplanowane są również panele dyskusyjne z przedstawicielami pracodawców, podczas których możliwe będzie uzyskanie informacji na temat zasad rekrutacji oraz możliwości rozwoju w konkretnych branżach. Równolegle, na stoiskach wystawienniczych pracodawców i instytucji rynku pracy, odwiedzający będą mogli zapoznać się z propozycjami stażu, szkolenia, praktyk i zatrudnienia.

(fot. UP)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7143zł -0.59%
  • GBP 4.8665zł -0.33%
  • EUR 4.3979zł -0.18%
  • CHF 4.081zł 0.01%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)