Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dzień Dziecka w IKEA Lublin

W sobotę, 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka w lubelskim sklepie Ikea odbędzie się wydarzenie dla najmłodszych. Miejscem imprezy będzie dział dziecięcy.

Lublin
2024-06-01

Z okazji Dnia Dziecka IKEA Lublin przygotowała coś specjalnego. Przez cały dzień najmłodsi będą mogli udział w licznych atrakcjach. Na małych odkrywców czekać będą Piraci, którzy już teraz zapraszają na niezwykłą przygodę na pełnym morzu.

Tego dnia będzie można także wziąć udział w specjalnej grze terenowej z nagrodami, quizach oraz we wspólnym rysowaniu. To jednak nie koniec. Na najmłodszych czekać będą animatorzy, którzy kreatywnie ozdobią twarze dzieci.

Dla nieco odważniejszych maluchów przygotowano ekologiczne tatuaże, które bezpiecznie zmyją się po powrocie do domu. Nie lada gratką będzie możliwość przybicia piątki oraz zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z Wielkim Misiem Fablerem.

– W tym ulubionym dniu wszystkich dzieci planujemy dobrze się bawić. Nasi animatorzy przygotowali specjalne atrakcje, które zapewnią świetną rozrywkę całej rodzinie. A wszystko to na nowym Dziale Dziecięcym, który przeszedł kompletną przebudowę – mówi Maria Szymańska, dyrektor sklepu IKEA Lublin.

Nowa aranżacja ma na celu wspieranie rodziców w rozwoju dziecka poprzez zabawę, naukę oraz dostosowywaniu rozwiązań w dziecięcych wnętrzach. IKEA chce dostarczyć jeszcze więcej inspiracji oraz kreatywnych pomysłów, pomóc rodzicom w dokonaniu wyborów najlepszych dla ich pociech a także rozbudzić dziecko w każdym dorosłym, który odwiedzi ten dział.

Dodaj komentarz