690 680 960

Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE

Do końca września właściciele czworonogów mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach w Strefie Psa SKENDE. Każdy, kto zapisze się na zajęcia, będzie mógł ćwiczyć i bawić się ze swoim pupilem pod okiem specjalistów. Na chętnych czeka m.in.: dogoterapia dla dzieci, nauka sztuczek, zajęcia dla psów lękliwych i trening posłuszeństwa.

Lublin

Warsztaty przeprowadzane są w Strefie Psa, która znajduje się na terenach zielonych za pumptrackiem. To specjalna przestrzeń do bezpiecznej zabawy i treningów, którą SKENDE stworzyło z myślą o mieszkańcach Lublina i ich czworonożnych przyjaciołach. Strefa otwarta jest codziennie. Na co dzień można tam bezpłatnie skorzystać z profesjonalnego toru przeszkód dla psów i wspólnie bawić się ze swoim pupilem.

W ramach warsztatów „Know Hau” już 20 sierpnia odbędą się zajęcia, które przypadną do gustu miłośnikom aktywnego spędzania czasu, ponieważ będą mogli wspólnie ze swoim psem pokonać specjalny tor przeszkód. 23 sierpnia na chętnych czeka trening przywołania, na którym właściciele nauczą się, jak wytrenować psa, aby reagował na ich komendy. Organizatorzy zadbali też o najmłodszych. Dzieci, które nie mają swoich psów, będą mogły spotkać się 27 sierpniana zajęciach z dogoterapii z Astrid i Marie – puszystymi terapeutami rasy samojed.

10 września czekają zajęcia z dog fitnessu, na których behawioryści pokażą, jak ćwiczyć z czworonogami w domu. 17 września właściciele, którzy chcą dowiedzieć się, jak wzmocnić psy lękowe będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na spotkaniu. Na zakończenie serii warsztatów – 24 września – będzie można dowiedzieć się, jak nauczyć swojego pupila nowych sztuczek, a 29 września odbędzie się lekcja posłuszeństwa, czyli praktyczne wskazówki, jak wyegzekwować u pupila  podstawowe komendy.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy. Miejsce na spotkanie można zarezerwować tutaj: www.skendeshopping.pl/pl-pl/strefa-psa/wydarzenia. Zapisy uruchamiane są na tydzień przed zajęciami. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie: www.skendeshopping.pl lub w wydarzeniu na Facebooku: fb.me/e/3swQPdDCA

Mając na uwadze bezpieczeństwo czworonogów oraz jakość prowadzonych szkoleń, zajęcia będą prowadzone w kameralnych grupach. Dzięki temu trener będzie mógł przeznaczyć odpowiednią ilość czasu na każdego z uczestników. Seria warsztatów realizowana jest we współpracy z lokalnymi partnerami, którzy zajmują się opieką nad czworonogami. Są to: behawioryści z Akademii Psa, pomysłodawcy  programu edukacyjnego „My i Psy” oraz trenerzy z Fluffy Touch Dogoterapia.

(fot. materiały prasowe)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)