Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyczółki: Zderzenie renault ze skodą. Jedna osoba ranna

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku w gminie Piszczac. Sprawca przebywa w szpitalu.

Do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 17:42 w miejscowości Wyczółki w powiecie bialakim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, skoda i renault. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze bialskiej drogówki, kierując skodą 52-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia a jadącym z naprzeciwka renault clio.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. W pojazdach podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z nich, kierowca skody został przetransportowany do szpitala w Białej Podlaskiej. Jak informują lekarze, doznał m.in. złamania nogi.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu wypadku był zablokowany. Pojazdy kierowano na objazd.

Wyczółki: Zderzenie renault ze skodą. Jedna osoba ranna

(fot. dzięki uprzejmości Biała112.pl)
2014-11-24 18:58:55

2 komentarze

  1. Murek, tylko betonowy murek (taki z 70 cm wysokości) między pasami ruchu jest w stanie zapobiec takim radosnym zjawiskom jak opisane wyżej.
    W przypadku chęci zrealizowania mojego pomysłu, oświadczam, ze zrzekam się praw autorskich, licencyjnych, a nawet patentowych.

  2. ja być obca krajowca, ale znać polska prawo i obyczaje

    Powiem więcej… ruch w każdą stronę powinien odbywać się w betonowych tunelach to i do rowu nie dałoby się wpaść, a nawet może i na drzewo, bo jazda możliwa byłaby tylko po nawierzchni albo po ścianach z sufitem włącznie.

Z kraju