Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wszedł do opuszczonego budynku, znalazł zwłoki mężczyzny

Trwa ustalanie dokładnych przyczyn śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w jednym z opuszczonych budynków w Lublinie. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

We wtorek przed godziną 16 służby ratunkowe zostały powiadomione o ujawnieniu zwłok w jednym z pustostanów na terenie Lublina.

Pochodzący z 1833 roku budynek przy ul. Turystycznej jest pozostałością po funkcjonującej tu niegdyś karczmie. Od kilku lat jest to miejsce spotkań amatorów różnego rodzaju trunków. Pomimo tego, że wszystkie drzwi i okna są od dawna zamurowane, dostają się oni jednak do środka.

Jak nas poinformowano, zgłaszający po wejściu do jednego z pomieszczeń zauważył leżącego tam mężczyznę. Widząc, że nie daje on oznak życia, powiadomił o wszystkim policję. Na miejscu interweniował również zespół ratownictwa medycznego. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Z przekazanych nam informacji wynika, że lekarz wstępnie ustalił śmierć z przyczyn naturalnych. Nie znaleziono żadnych śladów mogących wskazywać, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Jej wyniki mają określić dokładną przyczynę śmierci mężczyzny.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Raczej z przyczyn denaturalnych…

 2. To naprzeciwko leclerca budynek?

 3. Moze zamarzl ?

 4. to po co tam wchodzil?

  • Anioł Cieć Dyżurny

   Szanowny zmarły wszedł tam gdzie nie powinien, a jego Anioł Stróż nie chciał naruszać czyjejś prywatnej przestrzeni i nie poszedł z nim.
   No i stąd ten trup !

 5. W Wc napisane d.. Co pan robił w damskiej ubikacji?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo