Wstrzymany ruch na trasie Garbów – Niemce. Trwa akcja strażaków (foto)

W związku z ulatniającym się gazem, ze względów bezpieczeństwa wstrzymany został ruch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 828 Niemce – Garbów. Wprowadzono objazdy.

Zablokowana została droga wojewódzka nr 828 Niemce – Garbów. W miejscowości Rudka Kozłowiecka trwają bowiem działania straży pożarnej.

Jak nas poinformowano, związane są one z ulatniającym się gazem. Ze względów bezpieczeństwa, wstrzymany został ruch pojazdów.

Na miejscu jest już specjalistyczna grupa ratownictwa chemicznego i ekologicznego z Lublina. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Izabelka)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Cos mało tych pojazdów służb …tak ze 20 powinno być .A ruch powinien być wstrzymany w promieniu 20 km …ot tak na wszelki wypadek ,bo ostrożnosci nigdy za wiele

  • Ironii większość nie odczyta. 😉 A pytania zawsze stawiać można, niech strazaki później tłumaczą, czemu tak. Lublin112???

  • Janków Przygodzki, Szczyrk… I trochę bliżej i nie tak dawno Chodel, Puławy. ” Internety” pełne są wiadomości o tragicznych skutkach rozszczelnień sieci gazowych, ale takich „znafcuf” zawsze znajdzie się kilku, żeby coś skomentować. Takie to nasze : ” nie znam się, ale się wypowiem”…

   • Kiierowiec, robisz to samo. Nie znasz się, coś słyszałes z tv o zagrożeniach gdzieś, ale pokrytykujesz innych. .
    Pouczajacą byłaby kontynuacja tematu. Jaki wyciek: czy z butli, czy z rurociągu, jakie działania strażacy podjęli. Może zamknięcie drogi było właściwe, tego tu ja tu nie krytykuję. A może zamknęli na wszelki wypadek, choć wyciek był 300 m dalej. Poza tym wnioski że zdarzenia mogą płynąć dla innych. Jakaś przyczyna przecież problemu była.
    Stawianie pytań nie jest głupie. Chamskim za to jest obrażanie niezannych sobie osób, korzystając z pozornej anonimowości w sieci.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet ruszają w Lublinie
Gminne Święto Ziemniaka w Suchocinie
Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy