Wspólna impreza zakończona tymczasowym aresztem dla czterech osób (zdjęcia)

Cztery osoby w wieku od 31 do 45 lat bez stałego miejsca zamieszkania najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Są one podejrzane o dokonanie rozboju na dwójce swoich znajomych

Bialscy policjanci w ubiegłym tygodniu otrzymali informację o rozboju dokonanym na dwójce mieszkańców Białej Podlaskiej. Do zdarzenia miało dojść w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Zgłaszająca relacjonowała mundurowym, że przyszło do niej czworo znajomych. Początkowo wspólnie spożywali alkohol, jednak gdy ten się skończył zażądali od pary pieniędzy na ten właśnie cel. Kiedy spotkali się z odmową, jeden z obecnych tam mężczyzn uderzył pokrzywdzonego w głowę. Następnie zabrał znalezioną przy nim gotówkę. Po tym zaatakował również kobietę. Następnie sprawcy przeszukali znaleziony na miejscu plecak zabierając z niego artykuły spożywcze i karty bankomatowe należące do pokrzywdzonego.

Napastnicy użyli przemocy wobec pokrzywdzonego, ponieważ chcieli uzyskać kod PIN do karty. Po uzyskaniu numeru cała czwórka wyszła z mieszkania zabierające ze sobą drobne przedmioty.

W krótkim czasie od zgłoszenia mundurowi zatrzymali wszystkie osoby podejrzewane o udział w tym zdarzeniu, odzyskali też skradzione przedmioty, w tym karty bankomatowe. Funkcjonariusze ustalili, że 34-latek wraz z 38-letnią znajomą próbowali już wypłacić gotówkę z konta pokrzywdzonego. Co więcej, mundurowi ustalili, że 34-latek podejrzany jest o siłowanie poddania się innej czynności seksualnej wobec pokrzywdzonej.

W miniony piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec czterech osób środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

2 komentarze

 1. ,,Co więcej, mundurowi ustalili, że 34-late podejrzany jest o siłowanie poddania się innej czynności seksualnej wobec pokrzywdzonej.”
  Nadstawiał jej się czy co?

 2. To się patologia zabawiała ,po co im przerywać ? dać im beczkę jakiegoś półproduktu odpadowego z browaru i niech chleją na zdrowie aż zejdą z zatrucia .Choc szczerze mówiąc to licząc ze się zachleją ,można się przeliczyć ….wprawieni w boju „zawodnicy „

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online