690 680 960

Wsiedli do auta z pijanym kierowcą. Mitsubishi uderzyło w drzewo i słup (zdjęcia)

W środę rano na ul. Nadbystrzyckiej pojazd osobowy uderzył w drzewo i słup. Kierowca auta był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 7 na ul. Nadbystrzyckiej, na wysokości ul. Wigilijnej w Lublinie.

Młody mężczyzna kierujący mitsubishi, jadąc w kierunku centrum, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wypadł z drogi na chodnik i skarpę przy ul. Wigilijnej. Auto uderzyło w drzewo i słup trakcji trolejbusowej. Jak relacjonował nam Czytelnik, pojazd po zdarzeniu zatrzymał się na boku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Jak się okazało, pojazdem podróżowały cztery młode osoby. Kierowca mitsubishi był nietrzeźwy, mężczyzna miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. Został zatrzymany przez policjantów.

W rejonie zdarzenia jeden pas w kierunku centrum jest częściowo nieprzejezdny. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

 

(fot. lublin112.pl, nadesłane Adam – dziękujemy! )

24 komentarze

 1. Niebezpieczna sytuacja – tym chodnikiem poruszają się pararowerzyści, pomimo tego, że po przeciwnej stronie jest droga dla rowerów.
  Jakoś trudno jest mi zrozumieć tłumaczenie, że pararowerzyści poruszają się chodnikiem, bo boją się rowerów na drodze rowerowej.
  Z innej beczki. Dobrze, że niebawem na dole pojawi się fotoradar.

 2. Za kilka tygodni będziemy wysłuchiwać hipotez, że takie wypadnięcia są spowodowane działającym nieopodal fotoradarem.

 3. Mariusz Tatary 2

  Zamilczcie frajerzy. Sami idealni kierowcy na forum się znaleźli. Chłopakowi przydarzyło się nieszczęście, rozbił samochód. Będzie mieć sprawę w sądzie. Trzeba mu współczuć, a nie krytykować. To był wypadek, a wypadki zdarzają się nawet najlepszym. Jeszcze się okaże, że Święta krowa mu wlazła, próbował omijać i dlatego wypadł z drogi.

  • Mi tam pijakow nie szkoda. Niech sie rozbijaja. Dzieki temu ma drogach bedzie bezpieczniej. Nie badz taki swiety i wyrozumialy.

 4. WX tablica rej…A wszyscy było pijani i to bardzo…dwóch chłopaków i dwie dziewczyny. W środku było pełno puszek po lubelskim piwie.

 5. Mam zdjęcia tych dziewczyn pijanych..bez przerwy się śmiały z tego. Tylko nikt tego nie opublikuje bo twarzy nie wolno pokazać.

 6. .................

  tylko drzew szkoda!!!!!!!!!!!!!

 7. Każdy ujawniony pijak na drodze powinien odpowiadać za usiłowanie popełniania morderstwa i nie zamykać do więźnia tylko do ciężkich robót za miskę zupy. Dynia pisze, że było im jeszcze wesoło i śmieszkowali a nie rozumieją głąby, że niewiele brakowało to końca ich pobytu wśród żywych. Uderzenie bokiem zazwyczaj kończy się o wiele gorze jak już to miało miejsce na tej ulicy.

 8. Samochody w cenie roweru, bezstresowe wychowanie, lansowana moda na głupotę i takie są efekty.

 9. zabrać uprawnienia na 10 lat i przyłożyć grzywnę 15 000 pln.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas