Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wsiadł pijany na quada, nie wyszedł mu manewr zawracania. Mężczyzna trafił do szpitala

Kolejny pijany kierujący brał udział w zdarzeniu drogowym. Tym razem 44-latek z gminy Lubartów przewrócił się na quadzie. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 19 w Lisowie koło Lubartowa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem kierującego quadem.

Jak wstępnie ustalili policjanci będący na miejscu zdarzenia, 44-letni mieszkaniec gminy Lubartów kierując quadem w trakcie zawracania stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił go. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. 44-latek podróżował sam.

Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec gminy Lubartów kierował quadem będąc pod wpływem alkoholu. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. W pradawnej książce żydowskiej zalecano, że na ośle to tyko gwiazdy jadom.

  2. Och, jak mi przykro… Moczymorda wsiadła na quada i sama siebie posłała do szpitala ;)))

  3. My teraz żydowskie nasienie korzystamy z Niemieckich i Francuskich aut, vide bo innego wyboru nie mamy ale szczekamy .

  4. … pijanica powinien zapłacić za leczenie podwójnie

  5. za leczenie pijusa zapłacą normalni idioci płacący składki

  6. Wyszedł, wyszedł, ale bokiem.