Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wracała ze szkoły, napadł na nią na klatce schodowej. Poszukiwany jest za dopuszczenie się innej czynności seksualnej (zdjęcia)

Policjanci z Krasnegostawu poszukują mężczyzny widocznego na opublikowanych zdjęciach. Prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło 17 lutego po godzinie 13 na jednym z osiedli w Krasnymstawie. Jak ustalili policjanci, młoda kobieta wracająca ze szkoły weszła do klatki schodowej bloku. Po chwili wszedł za nią mężczyzna w kurtce z kapturem. Gdy oboje znaleźli się wewnątrz, mężczyzna chwycił kobietę rękami, a ta straciła równowagę i upadła.

Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2zdjęcie 3

Z obrazu zarejestrowanego przez kamery miejskiego monitoringu wynika, że mężczyzna, który napadł na młodą kobietę był wysoki, tęgiej budowy ciała w wieku około 50 lat. Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem prowadzą postępowanie w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 5756210 lub najbliższą jednostką Policji.

(fot. Policja Krasnystaw)

25 komentarzy

  1. Wyszedł na przepustke z pierdla

  2. Jak trafi za kratki to współmieszkańcy pojadą po nim że mu się ode chce na długo wszystkich tego typu sztuczek

  3. Upadła i co? Inna czynność seksualna tzn. co? Pocałunek w policzek?

    • Jakby tak Ci córkę przewrócił, inaczej byś pisał..

      • Tak? Niedawno w wakcje też pewna malolata wymyśliła że ja zekomo kolega zgwałcił. I co? Okazało się potem ze chciała mu nazlosc zrobić.

Z kraju