Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Seat wypadł z drogi. Staranował ogrodzenie posesji i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Kierowca seata zjechał na przeciwległy pas jezdni. Auto wypadło z drogi, staranowało ogrodzenie i przewróciło się na bok na posesji. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 12 w miejscowości Wólka Łabuńska w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku pomiędzy Zamościem a Tomaszowem Lubelskim, samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci z zamojskiej komendy, kierujący seatem 67-latek jechał w kierunku Zamościa. Z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, następnie wypadło z drogi i staranowało ogrodzenie pobliskiej posesji. Pojazd zatrzymał się przed domem przewracając się na bok.

Kierowca nie odniósł w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała. Podróżował sam. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Seat wypadł z drogi. Staranował ogrodzenie posesji i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Seat wypadł z drogi. Staranował ogrodzenie posesji i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Seat wypadł z drogi. Staranował ogrodzenie posesji i przewrócił się na bok (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Rafał)

14 komentarzy

 1. 1. Znowu winnym będzie uznany kierowca. I znowu niedobry Franio nie pochwali Pana Kierowcy.
  2. Za każdym razem, zanim ktoś napisze, że przydrożne drzewa albo rowy „zagrażają” kierowcom, niech spojrzy na to z drugiej strony, bo w pewnych sytuacjach Ci przydrożni mordercy potrafią uratować życie. Ile rozstałyby z ludzi przebywających na tej działce.
  3. Za każdym razem, zanim ktoś napisze, że prosta, równa, szeroka droga z kilkoma domami obok to niewystarczający powód, żeby ten obszar był obszarem zabudowanym, niech przypomni sobie ten wypadek.

 2. Typowe wtargnięcie na posesję, sprawa do rozstrzygnięcia w sądzie. W Ameryce właściciel posesji mógłby od razu strzelać do takiego.

  • Kilka dni temu rozpoczął się proces taksówkarza z Gdańska, który usiłował zatrzymać uciekającego rowerzystę przejeżdżając po nim samochodem, o mało nie zabijając go.
   Powodem zatrzymania miało być to, że rowerzysta nie zatrzymał się na strzałce, czy otarł się rowerem o taksówkę – jakieś takie błahe wykroczenie.
   Tak, że nie trzeba tak daleko szukać. I nie piszmy, że Polsce nie ma łatwego dostępu do broni. Jest bardzo łatwy, ale nie jest to broń palna.

 3. No no ,dziadek miał podwójnego farta ,jak by to było lato to pewnie ktoś by przebywał na podwórku ,a drugi fart to ze nie trafił w przepust bo to mogła by to być jego ostatnia przejażdżka .A tak dostanie mandacik kilka stówek i będzie mógl dalej śmigać ,bo przecież nasze prawo nikogo nie piętnuje ze wzgledu na wiek i choroby i będąc prawie ślepym ,czy bedąc po zawale czy udarze ,można spokojnie smigać autem

 4. Na 9 komentarzy 6 komentrzy Frania .Bez komentarza ….albo nie bo musze napisać to co od razu nasuwa mi się na myśł …Franiu ,współczuję ci

  • Aby do 15 : 00 . Franio ma darmowe wi-fi w pracy i się udziela . Po robocie Frania wpisu nie zobaczysz , bo siedzi cicho pod pantoflem .

 5. Do tych, którzy określają kierowcę ” dziadkiem”. Ależ on dopiero osiągnął wiek emerytalny zgodnie z minioną polityką PO.

 6. Chciał zakozaczyl i mu nie wyszlo
  Ciekawe czy zwieracze mu nie puściły?

Z kraju