Wracał z imprezy, pomylił drogę. Zginął potrącony przez rovera

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w nocy na trasie Lublin – Biłgoraj. Nie żyje młody mężczyzna.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Czerniejów. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący roverem mężczyzna jechał w kierunku Lublina. Potrącił idącego jezdnią młodego mężczyznę. Rozpędzone auto zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej. Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł na miejscu.

Jak ustaliliśmy, ofiarą jest 25-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. Przebywał on na imprezie w jednym z okolicznych lokali. W pewnym momencie wyszedł z zamiarem udania się do domu. Poszedł jednak w przeciwną stronę, niż miejsce jego zamieszkania. Podróżujące roverem osoby przebywały w tym samym lokalu.

Do szpitala przetransportowano również kierowcę rovera, który w wyniku stresu źle się poczuł i zaczął tracić przytomność. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilka godzin trasa Lublin – Biłgoraj była zablokowana.

(fot. lublin112)
2018-03-24 :07:50

33 komentarze

 1. czy ktoś wie jak ma na imię kierowca i kim była ofiara? znałem kiedyś kilka osób z tej miejscowości, jestem ciekaw.

 2. Policja wie dzwoń!

 3. Kuba zmień nick na kupa.

 4. [*] szkoda mlodego chlopaka:(

 5. Puknijcie się w głowy zanim będzie za późno!

  Wiecie co jest zaskakujące? W drodze do domu zginął młody chłopak, czyjś syn, chłopak, przyjaciel. Dzieciak, który miał przed sobą całe życie, a Wy kpicie, żartujecie, piszecie pierdoły… Macie zero szacunku dla ludzkiego życia…. …. Pokolenie cyborgów! To powiem Wam, że zginął CUDOWNY człowiek! Mądry, inteligenty, zdolny! Zginął nasz przyjaciel!

 6. Wychodząc z Dworku Jabłonna w stronę Czerniejowa nie ma chodnika. zaczyna się dopiero parędziesiąt metrów dalej, czy osoba będąca pod wpływem alkoholu , idąca już poboczem wpadnie na pomysł „o, jest chodnik , idę chodnikiem.” czy raczej jak już zacznie iść to aby do przodu ?? Czasem mam wrażenie ,że nikt nigdy nie był pijany a jak już to na pewno stosuje się do wszystkich zasad bezpieczeństwa..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą