Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego: 12 marca odbędzie się „Dzień Otwarty ITD”

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Lublinie wspólnie z Wydziałem CANARD Delegatury Wschodniej GITD zaprasza 12 marca na dzień otwarty.

Celem „Dnia Otwartego ITD” jest poszerzenie świadomości kierowców oraz przedsiębiorców wykonujących przewóz drogowy w dziedzinie przepisów transportu drogowego.

Działania będą mieć charakter cykliczny, a dni otwarte będą organizowane nie rzadziej niż raz na kwartał. Informacje o dniach otwartych będą rozpowszechniane m.in. na stronie internetowej www.witd.lublin.pl.

Celem podjętych działań będzie propagowanie dobrych praktyk zawodowych, podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług transportowych oraz informacja z zakresu przepisów o transporcie drogowym i właściwego ich przestrzegania w czasie wykonywania przewozu drogowego.

W siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie przy ulicy Diamentowej 2 do dyspozycji w dniu 12 marca br. w godz. 9.00-13.00 będą inspektorzy transportu drogowego, pracownicy ds. automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym (fotoradarów) oraz systemu opłat za korzystanie z dróg (Via Toll), którzy będą udzielać informacji w zakresie obowiązujących przepisów prawa przy wykonywaniu przewozów drogowych.

W imieniu WITD serdecznie zapraszamy na spotkanie.

2015-02-05 16:33:05
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Czy jak przyjdę ze swoimi tarczkami to będzie mógł mi je ktoś sprawdzić czy dobrze rozumiem czas racy ? Od niedawna jestem kierowcą zawodowym.

  2. chyba wybiorę się z żoną i dziećmi. Nauczę dzieci wszystkiego o ITD i spiszemy blachy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew