690 680 960

Włodawscy policjanci pomogli kobiecie poszkodowanej w pożarze (zdjęcia)

Mieszkanka Włodawy w wyniku pożaru straciła dach nad głową. Na pomoc 74-latce ruszyli ludzie dobrej woli, a także włodawscy policjanci. Mundurowi za zebrane środki kupili kobiecie kuchenkę gazową oraz butlę, a także podarowali inne środki wyposażenia domu.

Na początku marca tego roku Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu we Włodawie wystosowało apel o pomocy potrzebnej 74-latce z Włodawy. Kobieta, po pożarze domu została bez dachu nad głową. Jej dom wymagał remontu oraz niezbędnego wyposażenia, których kosztów kobieta nie była w stanie pokryć.

Na apel odpowiedzieli pracownicy i funkcjonariusze włodawskiej komendy, którzy przyłączyli się do akcji wspólnie z Zarządem Terenowym NSSZ”P” we Włodawie. Za zebrane środki została zakupiona kuchenka gazowa oraz butla. Policjanci postanowili również podarować potrzebującej inne środki wyposażenia domu.

Wczoraj Prezes Stowarzyszenia Urszula Kazub oraz koordynatorka całej akcji Elżbieta Sołoducha odebrały od szefa włodawskich policjantów młodszego inspektora Krzysztofa Tatysa oraz przewodniczącego włodawskich związków zawodowych policjantów aspiranta Sebastiana Czausa zakupiony sprzęt kuchenny.

Przyłączenie się do zorganizowanej pomocy potrzebującej włodawiance i zakup sprzętu możliwy był dzięki zaangażowaniu i odruchom serca funkcjonariuszy i pracowników, którzy postanowili pomóc starszej kobiecie w potrzebie.

(fot. Policja Włodawa)

9 komentarzy

 1. Ktoś tu ma źle założoną maseczkę. To tak jakby jej w ogóle nie było. Chociaż do zdjęcia można było ją założyć poprawnie, aby się przypadkiem suweren nie sugerował, że można mieć maseczkę pod noskiem.

 2. Niema to jak stracić dom w pożarze i dostać kuchenkę z butlą z gazem…, ale starania jak najbardziej wzorowe.

  • To mniej więcej tak, jakby stracić palce przy rąbaniu drewna i na pocieszenie dostać nowiuśką wyostrzoną siekierę 🙂

 3. Kuchenke z butlą ? Wy tak na serio?

 4. kulsony robią biały pijar

 5. Czemu nie kupili jej indukcji ?

 6. a mam pytanko, czy zgodnie z ustaleniami właścicieli tych niebieskich Dwunogów, noszenie chusty lub przyłbicy już nie zabezpiecza przed Wajrusem.??? Tylko maseczki panie bohaterze uciemiężonych PISIORÓW. mandacik się należy. Akcja typu odbudowujemy wizerunek, a po godzinie wyjdziemy łapać bandziorów bez masek. xD ACAB!!

 7. Idiotyczne komentarze. Brawa dla policji za chęć pomocy. Myślę, że ktoś rozpoznał co jest poszkodowanej potrzebne. A indukcję dla starszej osoby to kolega sobie może…

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas