690 680 960

Wlewał kotu do pyska żrący płyn. Żona zadzwoniła po policję

Przyszedł po pijanemu do domu i zaczął znęcać się nad kotem. Potem wlał mu do pyska łazienkowy detergent.

Wszystko wydarzyło się w czwartek w nocy, w Chełmie na osiedlu Dyrekcja. Nietrzeźwy mężczyzna zaczął nagle znęcać się nad kotem a prośby małżonki o to, żeby zostawił w spokoju ich pupila nic nie pomagały. W pewnym momencie przerażona kobieta zauważyła, iż mężczyzna złapał kota, i na siłę zaczął mu wlewać do pyska detergent używany na co dzień do utrzymania czystości w gospodarstwie domowym. Nie zastanawiając się długo, zawiadomiła o wszystkim policję.

Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce potwierdzili zgłoszenie, okazało się, ze mężczyzna ma 1,7 promila alkoholu w organizmie. Do kota został wezwany lekarz weterynarii, który zaopiekował się dręczonym zwierzęciem. Jak się okazało, 21-latek wlał mu do pyska żrący płyn do czyszczenia toalet,

-Mieszkaniec Chełma, gdy już wytrzeźwiał usłyszał zarzuty w tej sprawie. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 2- wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

(fot. lublin112)
2014-06-28 09:12:26

12 komentarzy

  1. Pan Sołtys z Lublina

    Możemy się tym bulwersować, kląć i oburzać, ale znając polskie realia, kota uśpią, świr wróci do domu, a potem będą żyli długo i niekoniecznie szczęśliwie..
    Obym był złym prorokiem.

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas