Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Włamywacz zawinął się w dywan. Chciał uniknąć zatrzymania przez policjantów

Wczoraj w Michowie doszło do włamania do jednego z domów. Sprawca został nakryty przez czujnego sąsiada. Włamywacz chciał uniknąć zatrzymania i przed policjantami ukrył się zawinięty w dywan.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 15. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś włamał się do domu w Michowie. Z przekazanej informacji od czujnego sąsiada wynikało, że w sąsiednim domu znajduje się włamywacz.

Niezwłocznie na miejsce pojechali policjanci. Mundurowi zauważyli wybitą szybę w oknie. Funkcjonariusze weszli do środka sprawdzić, czy ktoś jest w środku. Po sprawdzeniu pomieszczeń mieszkalnych postanowili wejść na strych domu. Tam policjanci ujawnili mężczyznę, który ukrył się przed nimi zawijając się w dywan.

Włamywaczem okazał się 45-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego. Mężczyzna jest dobrze zanany policjantom, ponieważ wcześnie notowany był za podobne przestępstwa. 45-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj będą wykonane z nim dalsze czynności procesowe. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

  1. To był włam na Alladyna.

  2. Pieczychlebek Garncarz

    Pomysłowy ***utki. Ja bym nie wpadł na to.

  3. Ale pomysłowy , nie przewidział źe policja na węch szuka .Wiele razy czytałem na 112 jak to wyczuli alkoholika w aucie.??

  4. Mistrz kamuflażu ??

  5. Teraz trzeba go wytrzepać.