Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Włamał się do mieszkania w Lublinie, w środku byli domownicy. Był pod wpływem narkotyków

Lubelscy policjanci zatrzymali sprawców włamań do mieszkań na terenie Lublina. Jeden z mężczyzn w momencie zatrzymania był pod wpływem narkotyków, co więcej miał przy sobie kilkadziesiąt gramów amfetaminy.

Do włamania doszło w środę w nocy do jednego z mieszkań w dzielnicy Kalinowszczyzna. Sprawca siłą wyłamał drzwi. Z mieszkania zdążył ukraść 150 złotych, następnie został spłoszony przez przebudzonych domowników.

Policyjni wywiadowcy na jednej z ulic natrafili na mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Był to 26-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna znajdował się pod widocznym działaniem narkotyków. Jak się okazało posiadał przy sobie blisko 50 gramów amfetaminy. Został zatrzymany. Po udzieleniu mu pomocy lekarskiej trafił do policyjnej celi.

Policjanci zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu KMP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z 3 komisariatu ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca Lublina. Funkcjonariusze udowodnili mu 3 kradzieże z włamaniem do mieszkań oraz 3 usiłowania kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna kradł elektronarzędzia, biżuterię, sprzęty gospodarstwa domowego oraz alkohol. Łączne straty powstałe w wyniku jego działalności to blisko 15 tysięcy złotych.

Zatrzymani odpowiedzą przed sądem za kradzieże z włamaniem. Dodatkowo 26-latek musi liczyć się z konsekwencjami karnymi za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. A cóż to za domownicy byli skoro nie odjechał karetką? Babcia z wnuczętami czy wymalowany ogier z LGBT?

 2. Jakkby do mnie się włamali a nie mam pistoletu bo państwo polskie nie chce by jego obywatele mogli bronić się bronia palną, to ja bym ich siekierą poćwiartował w obronie własnej, mojej ro dziny i domu. I zrobiłłbym to brutalnie i bez skrupułów.

 3. wielki sukces- potrafili złapać najaranego ćpuna. Będą medale, a jak wzrosło bezpieczeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Dobre i to jak nie potrafił/ła/ło zniewieściały/ła/łe gospodarz/dyni/ – POdpowiedzcie, bo już na tych idiotyzmach język sobie połamałem.

  • za kadencji chyżego rója to by dostał medal

 4. Norsk Arisk Black Metal

  Wyrwać chwasta.

 5. Parę ,,gramuw” to ci już kory mózgowej nie zostało.

 6. Wywalił drzwi , wlazł do środka, i ukradł kasę a właściciele dopiero raczyli się obudzić .
  Właściciele mają po 120 lat każdy ?
  Właściciele byli nawaleni jak meserszmity ?
  Bylipijani jak bele ?

  kto zgadnie ……

 7. Nikomu nie chcialo się wstac, bo mysleli, że to któryś z domowników „się tłucze”

 8. Złodziej- idiota roku

 9. I zapewne włamał się przez otwarte drzwi.

 10. Kradzież „z złamaniem”? Jakiś niefortunny wypadek?
  Redakcjo, czy po wklepaniu tekstu tak trudno przeczytać, co się napisało, w celu wyłapania błędów i literówek? W latach ’90 uczyli tego na dziennikarstwie, teraz już nie uczą?

  • Czy nie można napisać „poprawcie sobie”, tylko trzeba sączyć jad? Nie myli się ten, kto nic nie robi. Przy 50 tekstach dziennie może się zdarzyć błąd. W ostatnim czasie zauważamy, że niektórzy Czytelnicy to osoby, które w swoim życiu nie popełniły żadnego błędu, a już zwrócenie uwagi komuś w sposób kulturalny graniczy dla nich z cudem. Literówki, był, są i będą, ma na nie wpływ wiele spraw, nawet złośliwość autokorekty, czy zwykły pośpiech. Cieszymy się jednak, że jest grupa Czytelników, potrafiących kulturalnie napisać, „macie błąd, poprawcie sobie”, ale niestety są tacy, którzy czerpią niemal satysfakcję i radość z tzw. „dokopania drugiemu człowiekowi”.
   Życzymy więcej życzliwości i uśmiechu.
   Redakcja

Z kraju