Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Włamał się do domu. Wypił pól litra wódki, zjadł konserwy i przespał się w łóżku właściciela

W miniony czwartek na terenie powiatu włodawskiego doszło do włamania do jednego z domów jednorodzinnych. Złodziej wypił pół litra wódki, zjadł konserwy i przespał się w łóżku właściciela.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek na terenie powiatu włodawskiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu i kradzieży. Zgłaszający powiedział policjantom, że sprawca najprawdopodobniej był głodny i spragniony, ponieważ jego łupem padło pół litra wódki i konserwy. Jakby było mało, najprawdopodobniej przespał się jeszcze w łóżku właściciela.

Właściciel domu, 72-latek stwierdził także braki w wyposażeniu domu. Na miejscu zaś znajdowały się klucze oraz butelki po piwie, które pozostawił włamywacz. Mężczyzna wycenił straty na 200 zł.

Policjanci po otrzymanym zgłoszeniu przystąpili do poszukiwania sprawcy. Mundurowi ustalili, że włamania dokonał 28-letni mieszkaniec gminy Włodawa. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Zatrzymany przyznał się do dokonania przestępstwa i wyraził skruchę. Wyjaśnił policjantom, że skradzione towary spożył. Mężczyzna za swój czyn odpowie w warunkach recydywy, grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.

2018-08-22 17:01:53
(fot. ilustr. pixabay.com)

9 komentarzy

  1. Sukces resocjalizacji, siedział w więzieniu wyszedł i jest jeszcze głupszy niż przed odsiadką. Coś z tą resocjalizacją jest bardzo nie tak. Może w tych wiezieniach powinno się czegoś uczyć może nowego zawodu, a nie pozwalać osadzonym bawić się w grypserkę i pogłębiać ich patologiczne zachowania.

  2. Ktoś zjadł moją puszeczkę, ktoś wypił moją wódeczkę, ktoś spał w moim łóżeczku.

  3. 15 lat za cos takiego? A za spowodowanie kolizji po pijaku daja tylko zawiasy. Gdzie tu jest sens? Gdzie logika?

  4. Zlotowlosy ha ha ha

  5. Ci puszkę wylizał?

  6. A gdzie polska gościnność? Gdzie chrześcijańskie „głodnego nakarmić, spragnionego napoić”?

  7. No co wczasy all invlusive we Wlodawie wykupil.

  8. Kawior,ku….y i konserwy oraz muzyka bez przerwy.

Wiadomości z info112