Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wkrótce utrudnienia w ruchu na ul. Głuskiej, ale tylko w nocy

Po świętach czekają nas utrudnienia w ruchu na ul. Głuskiej. Drogowcy będą układać ostatnią warstwę asfaltu.

W przyszłym tygodniu wykonawca przystąpi do układania ostatniej warstwy asfaltu na ul. Głuskiej. Roboty będą powodowały utrudnienia w ruchu. Jest to już ostatni etap realizowanej inwestycji.

Prace zostaną podzielone na etapy i realizowane w porze nocnej. Z ruchu wyłączane będą następujące odcinki ul. Głuskiej:

Jako pierwszy 22 kwietnia odcinek od wjazdu do szpitala psychiatrycznego do skrzyżowania z ul. Wyzwolenia. Kolejne to: od ul. Wygodnej do ul. Strojnowskiego, od ul. Sachsów do ul. Wygodnej, od ul. Wyzwolenia do ul. Sachsów.

Prace prowadzone będą w godzinach między 22:00 a 5:00 rano. Pomiędzy godzinami 5:00 i 22:00 ruch będzie odbywał się normalnie.

Z uwagi na warunki atmosferyczne terminy realizacji poszczególnych etapów prac mogą ulec zmianie.

2014-04-19 11:44:43
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. I dobrze bo jazda slalomem między wystającymi studzienkami kanalizacyjnymi to prawie horror.

  2. Tylko debil jedzie slalomem, można bez problemu jeździć tak że studzienki są pod autem ( poruszam się dość niskim samochodem ) i nigdy nie zaczepiłem o studzienkę. Tylko barany nagle hamują do 20 km/h i chcą omijać te studzienki kij wie po co, powodując zagrożenie w ruchu drogowym, w dodatku jadąc autem którego prześwit jest 10 razy większy niż wysokość studzienki. Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy i irytują mnie Ci ludzie co popędzając mnie na odcinku ulicy Strojanowskiego od Abramowickiej do Głuskiej po największych nierównościach i dziurach, a jadą powoli tam gdzie są ” studzienki ” i hamują przed każdą, sprawiając tym w/w zagrożenie dla innych zmuszając ich do hamowania a i swojemu autu, bo hamując jeszcze bardziej dociskają przód pojazdu do jezdni, co zmniejsza prześwit miedzy np. miską olejową a studzienką.

    p.s inną sprawę jest to, że jakiś zapewne inżynier biorący full kasy za ten projekt, wykonał studzienki na środku drogi, zamiast przy krawężniku, ale tak to jest jak barany mają władzę i tytuł inżyniera.

Wiadomości z info112