690 680 960

Wjeżdżajac na skrzyżowanie, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Doprowadziła do zderzenia z audi (zdjęcia)

Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15 w miejscowości Kostry w gminie Milanów w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 813 Parczew – Komarówka Podlaska, na skrzyżowaniu z drogą powiatową Milanów – Gęś zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, kierująca audi kobieta jechała od strony Milanowa. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który poruszał się drogą wojewódzką. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy volkswagen wypadł z drogi i uderzył jeszcze w znaki.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze zakończyli czynności na miejscu nakładając na kierującą audi mandat karny.

(fot. OSP Milanów)

5 komentarzy

  1. No i miał chłop Passata i była kierujaca👍🏾

    • Wyniki okazały się bezlitosne. Potwierdzono bowiem wstępną hipotezę o tym, że wśród posiadaczy Audi, BMW czy Mercedesów jest więcej osób o nastawieniu egocentrycznym, kłótliwych, upartych, nieuprzejmych i uważających siebie za lepszych. Nie jest to jednak kwestia samochodu, a człowieka.

  2. Jakby ktoś zginą bo byłby w tym czasie na chodniku baba miałaby nareszcie zatrzymane prawo jazdy. A tak Policja pozwoliła na dalsze polowanie. Brawo!

  3. Co z tego,że kierujący byli trzeźwi jak kierowniczka ślepa?Do garów,a nie pcha się do samochodu

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie