Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała wprost przed BMW, po chwili jej auto leżało na dachu. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Na skrzyżowaniu wjechała wprost pod nadjeżdżające od strony Lublina BMW. Uderzony w bok opel dachował. Wszystko zostało nagrane przez kamerę zamontowaną w zaparkowanym w pobliżu aucie.

Dachowanie opla, jakie miało miejsce w poniedziałek przed południem na drodze krajowej nr 12 Lublin- Chełm, zostało nagrane przez kamerę zamontowaną w zaparkowanym w pobliżu aucie. Jak już informowaliśmy, około godziny 11:20 w miejscowości Pełczyn w powiecie świdnickim zderzyły się dwa auta, w wyniku czego jeden z nich przewrócił się na dach.

Z ustaleń policjantów wynika, iż do zdarzenia doprowadziła kierująca oplem kobieta, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu BMW. Potwierdza to nagranie, jakie otrzymaliśmy.

Kobieta jechała od strony miejscowości Siostrzytów. Na skrzyżowaniu wjechała wprost pod nadjeżdżające od strony Lublina BMW. Uderzony w bok opel dachował. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Obie kierujące były trzeźwe. Sprawczyni za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

Wjechała wprost przed BMW, po chwili jej auto leżało na dachu. Wszystko nagrała kamera (wideo)

(wideo – nadesłane – Albert, fot. policja)

12 komentarzy

 1. Zooma brak

 2. Ja widzę, że powoli przejeżdża, a BMW wali jak w ścianę. To nie było szybkie wtargnięcie, tylko szybkie rozjechanie, a raczej wydachowanie.

  • Ręce konserwowane

   Bmw na drodze głównej powinno jechać max 30 na h. Przy większej prędkości to jest szybkie rozjechanie, tak co niektórzy uważają.

   • BMW ma jechać przepisowo z uwzględnieniem warunków drogowych i zachowaniem szczególnej ostrożności. Niektórych kierowców, konie same niosą.

  • Widać na pełnym ekranie jak BMW hamuje. Przód mu siada jak tylko mija jakiś szary słupek.

 3. a wczoraj mlody stuknal w barierki nic sie nei stalo i zabrali mu prawojazdy

  • Widocznie państwo policjaństwo obsługujący zdarzenie inaczej interpretowali dany wypadek i nie ma tu co se kombinować ino walnąć się w chudą pierś i przyznać się mamarocąc: „Mea kulpa”.

 4. Za takie zdarzenia zatrzymywc prawo jazdy. Co to za wyjatki?.

 5. Dlaczego ślepej *** nie zabrano kwitów?

 6. „Sprawczyni została ukarana mandatem ” …a gdzież by inaczej ,przecież kazdemu może się zdarzyć . Pewnie dostała jeszcze życzenia od panow policjantów „proszę następnym razem uważać ” .A pasowało by zatrzymać prawo jazdy za tzw.rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym ….ale to już zależy od widzimisię takiego pana policjanta .Widocznie ten stwierdził ze taka potencjalna zabójczyni za kierownicą ,to żadne zagrożenie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo