690 680 960

Kradzież markowych perfum. Sprawcę nagrała kamera (zdjęcia)

Opolscy policjanci poszukują mężczyzny widocznego na zdjęciach do sprawy kradzieży perfum w sklepie sieci Rossman w Opolu Lubelskim. Jak ustalili mundurowi, sprawca dwukrotnie ukradł w tej placówce handlowej perfumy.

Do kradzieży doszło 17 kwietnia tego roku około godz. 9 w sklepie sieci Rossman w Opolu Lubelskim. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu sklepu przy ulicy Przemysłowej zabrał z półki sklepowej opakowanie markowych perfum o wartości blisko 250 złotych, po czym po odpakowaniu, schował je do kieszeni kurtki, a następnie opuścił sklep.

Mężczyzna raz jeszcze odwiedził sklep 23 kwietnia i przed południem w identyczny sposób ukradł kolejne perfumy. Policjanci ustalili, że sprawca został nagrany przez sklepową kamerę. Na nagraniu widać wysokiego, szczupłego mężczyznę w wieku 25 do 35 lat ubranego w czarną kurtkę, granatowe spodnie jeansowe oraz ciemne buty. Mężczyzna miał ze sobą ciemny plecak.

Zobacz: zdjęcie 1zdjęcie 2zdjęcie 3

Osoby, które rozpoznają osobę na prezentowanych zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerem telefonu 478122 210 bądź pod numer alarmowy 112. Policja zapewnia anonimowość.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne, Policja Opole Lubelskie)

3 komentarze

  1. Wybaczajcie nie 7 razy, ale 77 razy.

  2. Dziadek kradl, ojciec kradl to i syn wiele sie nie nauczyl. A przede wszystkim kultywuje rodzinna tradycje. Zreszta w tamtych stronach nic wiecej nieda sie robic. Albo pedzisz bimber albo jestes klusownikiem czy innym zlodziejem.

  3. .......................,

    Dzban tygodnia- nochal odsłonięty- co on sobie myślał że go ktoś nie pozna? Prędzej czy później go znajdą.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas