690 680 960

Wjechała w skarpę, staranowała latarnię, uderzyła w citroena, słup przewrócił się na mercedesa. Dwie osoby uciekły (zdjęcia)

Wszystko wskazuje na to, że nieuwaga kierującej była przyczyną groźnego wypadku na Felinie. Kiedy młoda kobieta dostrzegła stojące przed sygnalizacją świetlną pojazdy, było już za późno na zatrzymanie auta. Honda wpadła w poślizg, uderzyła w skarpę, latarnię i citroena.

43 komentarze

 1. ślepa czy to ta z tych z przyklejonym do łapy „ajfonem” ?

 2. Kolejna niewidząca

 3. Jednym słowem , BIGOS zrobiony .Tylko taka ameba potrafi spaprać , bo nie była skupiona na tym czy się nie przypala . ( jakie światła palą na skrzyźowaniu)

 4. Jak się wiezie dwóch adoratorów w aucie to po co patrzeć na drogę. Tyle że w razie nieszczęścia to oni nogi za pas, a ona liczy sama na siebie. Dobre..he.

 5. Do wszystkich mundrych komentujących powyżej , jeszcze nikt z was nie trafił , ale głupot udało się wam nawypisywać , kombinujcie dalej , może wam się uda….

  • Może ci głupio, że ktoś w gatkach grzebał i się wydało, ale weź się z tym pogódź.
   Podczas normalnej jazdy, normalny kierowca nie jest w stanie wjechać w innych uczestników ruchu, nawet jak go ukąsi żmija.

  • Jesteś głupia od urodzenia? Czy po tym wypadku klepki się chociaż naprostowały? Następnym razem zrób społeczeństwu przysługę i celuj w drzewo lub spory rów…

  • tenczowy jaśko

   ubrońca się znalazł

  • Masz rację. Sami mistrzowie kierownicy i wybitni eksperci. Żenada.

 6. najważniejsze, że wszyscy kierujący trzeźwi, bo jakby ten, co dostał latarnią był po piwie, to jego wina pewnie, że latarnia padła

 7. Dobze ze nikt nieszedl bo by ubila🤔

 8. Najważniejsze, że nic nikomu się nie stało, a merc pewnie miał wykupione AC, więc nie ma problemu.

  • Tu AC raczej mu nie potrzebne. Pójdzie z OC sprawcy, a właściwie w świetle nowych faktów (brak uprawnień, narkotyki i alko) skończy się regresem, więc młoda zabuli za naprawę auta pokrzywdzonego i latarni z własnej kieszeni. Może rodzice pomogą, ale zaboli ich finansowo na pewno.

 9. Dziewczyna spanikowała może nie ma zbyt dużego doświadczenia wpadła w poślizg i kraksa gotowa dobrze ze nikt nie zginął. Ale opony to chyba letnie ewentualnie wielosezon bo na zimówkę to nie wyglądają.

 10. Trolling? Złość? Nienawiść? Po co?

  Zdrówka życzę kierującej. Mam nadzieje, że wyciągnie wnioski ze zdarzenia i będzie jeździć rozważniej czyt. Przewidywać takie sytuacje w których można wpaść w poślizg nie mówię tu o prędkości zakładam, że była przepisowa.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas