690 680 960

Wjechała w nissana. Utrudnienia w ruchu na jednej z lubelskich ulic (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Walecznych w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:30 na ul. Walecznych w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wiejską zderzyły się dwa samochody osobowe: suzuki i nissan. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku,. w stronę al. Andersa. Kierująca suzuki kobieta wjechała w tył nissana.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

5 komentarzy

 1. Wreszcie jakiś trzeźwy sprawca zdarzenia. Ale ta z kolei uzależniona od telefonu.

 2. Kolejna ślepa zapatrzona w lusterko puderniczki lub smartfona. Na psycho testy powinna pójść.

 3. Albo te samochody z plastiku albo baba dobrze szła…

 4. Ja w sobotę jadąc walecznych w stronę strzembosza miałem inną przygodę otóż policyjna lodówa jadąca węgalrza prosto miała w d… ustąpić pierwszeństwa – jakby zawsze mieli pierwszeństwo święte krowy, szkoda, że nie jechałem starym autem można było strzelić ich w bok.

  • jeszcze byś dostał współwinę za brak próby uniknięcia zderzenia. nie wiesz jak to jest podczas kolizji z radiowozem?
   można jeździć po pijaku – dostaniesz kolejne zakazy. można w ogóle nie patrzeć na drogę i wjechać komuś rozpędzonemu prosto przed auto – dostaniesz zwykły mandat. babeczce na łuku drogi podczas deszczu zarzuciło autem, a z naprzeciwka jechał radiowóz – to zatrzymali jej lejce za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym…

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas