Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w rodzinę przechodzącą przez przejście. Zemdlała na widok alkomatu?

Dzisiaj po południu w Lublinie, na przejściu dla pieszych potrącone zostało 4-letnie dziecko. Kierująca samochodem kobieta, również została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 13 na ulicy Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Samochód osobowy potrącił tam dziecko. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca toyotą kobieta, jadąc ulicą Jutrzenki, od strony ul. Filaretów, wykonywała manewr skrętu w lewo. W tym czasie, przez przejście dla pieszych przechodziła trójka osób, rodzice z małym dzieckiem. Wcześniej jadący z drugiej strony pojazd zatrzymał się, przed skrzyżowaniem. Wtedy kierująca toyotą wjechała na przejście potrącając 4-letnie dziecko.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Poszkodowane dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Jak wyjaśniali naszemu reporterowi świadkowie zdarzenia, kobieta która kierowała toyotą nie ukrywała że pracuje w prokuraturze. -Od razu zaczęła mówić, że jest z prokuratury, miała pretensje, że dziecko weszło jej pod samochód. Później gdy policjant wyszedł z alkomatem, zemdlała. Zabrała ją karetka – tłumaczył jeden z mężczyzn. Słowa świadka potwierdził naszemu reporterowi ojciec poszkodowanego dziecka. -Położyła się na trawie i powiedziała, że źle się czuje i żeby wezwać karetkę. Przyjechało pogotowie i zabrało ją do szpitala – wyjaśniał mężczyzna.

Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało. -Ma trochę zadrapań i otarcia, myślę że wszystko skończy się dobrze – dodał ojciec dziecka. Policjanci ustalają teraz okoliczności zdarzenia. Potwierdzono nam, że kierująca toyotą kobieta, jest pracownikiem prokuratury. -Obecnie ustalane są wszystkie okoliczności w jakich doszło do potrącenia – usłyszeliśmy.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Wjechała w rodzinę przechodzącą przez przejście. Zemdlała na widok alkomatu?

(fot. lublin112)
2015-07-27 19:29:34

57 komentarzy

 1. Bankowo ukręcą łeb sprawie…. A babsko na bank było pijane, co tez jest ostatnio norma wśród kobit z Lublina..

 2. Nie chcemy takich osób w strukturach państwowych do zwolnienia!!!!!

 3. odebrać prawo wykonywania zawodu to się nauczy.

 4. Czy coś więcej w tej sprawie wiadomo??? Możecie zweryfikować czy pani została przebadana alkomatem czy też nie? Czy w związku z tym incydentem postawiono kobiecie jakieś zarzuty bądź zakończono sprawę mandatem karnym z uwagi na brak obrażeń ciała świadczących, że leczenie może trwać powyżej 7 dni????

 5. nic z tym nie zrobicie bo jestescie gawiedz od pisania w internecie

 6. O ile potrącone dziecko nie ma w rodzinie „feudała wyższego rangą” to służby nie będą miały najmniejszego problemu z ustaleniem, że nastąpiło wtargnięcie nieletniego wprost pod nadjeżdżający pojazd i należy pociągnąć rodziców do odpowiedzialności za to.

 7. Za omdlenie zabieraja prawo jazdy - Mat

  Omdlenie grozi utratą prawa jazdy!!! Jezeli faktycznie pani prokurator chciala wykorzysac swoja pozycje do unikniecia mandatu powinna poniesc konsekwencje karne. A za omdleniepowinna – tak jsak inni rowni wobec prawa obywatele – stracic prawo jazdy.

 8. podobno ci z prokuratury nie maja serca, a skoro nie maja serca to nie maja tez żył wiec krwi jej nie pobrali i juz jej nie udowodnia, ze byla dziabnieta

  • Ci z prokuratury nie maja rozumu, serca w to nie mieszajmy. Zreszta immunitet każdemu we łbie pomieszał Jesli babka zemdlała tzn że powinna jeszcze raz przejść badania lekarskie łącznie z psychotechnicznymi ponieważ stwarza realne zagrożenie na drodze. Ale wiadomo, że na władzę mocnych nie ma. Policja zaś wg przepisu przeprosi, do domku odwiezie a małolata oskraży o wtargnięcie zaś rodziców o niedopwilnowanie obowiązków rodzicielskich i niebawem cała rodzina zostanie rozdzielona: dziecko do rodziny zastepczej a rodzice do pierdla …… Brawo POlska!!!

 9. Jezeli jest to prawda,ze na widok akomatu zemdlala,wniosek nasuwa sie sam,badanie krwi mozna podmienic i wszystko w temacie.Pytanie dlaczego nie dmuchala? Jak myslicie swiadkowie zderzenia jak tez wszyscy ktorzy sledza to i maja dostep do ukrytych informacji?O zwyklym Kowalskim juz by podano,ze mial przykladowo 2.8%..

  • Kobieta była badana alkomatem jeszcze zanim przyjechało pogotowie, co za bzdury wypisujecie

 10. Symulowane czy nie omdlenie jest dobrym zagraniem. Zawsze można podnosić później czynniki zdrowotne, które wpłynęły na zachowanie na drodze