Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała peugeotem w pieszego na jezdni. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji

Wczoraj po południu w miejscowości Wólka Tarnowska doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Nie żyje 71-latek potrącony przez peugeota.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14 w miejscowości Wólka Tarnowska w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 28-letnia mieszkanka gminy Wierzbica potrąciła znajdującego się na jezdni 71-latka. Prowadzona na miejscu reanimacja pieszego nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca pojazdem była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

9 komentarzy

 1. Czy dalej obowiązuje przed przejściem obowiązek rozejrzenia się w lewo w prawo potem jeszcze raz w lewo a jak nic nie jedzie to przejdź, czy po prostu idę na pałe.

  • Ten obowiązek spadł na kierowców, rozejrzyj się przed przejściem a potem jedz.

   • Nadal na pieszych spoczywa obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. Kierowcom zalecam natomiast skupienie się na swoich obowiązkach bo z tym wielu z Was ma problemy.

  • Bońku, my stare mohery o tym wiemy, że cza sie ogladnąć pięć razy, raz przeżegnać i wtedy ognia do przodu (na ile chodzik pozwoli), ale zgodzem się z Tobom, że nie wszyscy…
   Natomiast młodzi nie są uczeni tego ani w domu (bo starzy też nie wiedzą), ani w szkole, a nawet (o zgrozo) na lekcjach religii !!! :mrgreen:

 2. W fantastycznym stanie opony. Jak i reszta auta pewnie. Wyrazy współczucia dla obu rodzin.

 3. Anioł Cieć Dyżurny

  Mam nadzieję, że tym najechaniem na staruszka, nie przerwała mu błogiego odpoczynku na środku drogi…
  Bo mój „kompel” Anioł Stróż, miałby przechlapane u Bozi.

 4. Zimówki latem na mokrej nawierzchni „idą” jak po lodzie, a i ich stan pozostawia wieeeele do życzenia ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo