690 680 960

Wjechała na skrzyżowanie, zderzyła się z audi. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Nie ma już większych utrudnień po zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce w Świdniku. Na miejscu wciąż pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13:20 na al. Lotników Polskich w Świdniku. Na skrzyżowaniu z ul. Niepodległości zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem kobieta jechała ul. Niepodległości. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na kierowcy audi, który poruszał się al. Lotników Polskich w kierunku zakładów PZL. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z opla przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

2018-10-05 14:30:31
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Następny kirowca, któremu któremu Franiowie i Aarony nagadały głupot o tym, że jadąc drogą z pierwszeństwem ma pierwszeństwo i zapominają, że cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo.

  2. O j tam wielkie mi halo …każdemu się może zdarzyć ..szczególnie paniusiom zajętym podczas jazdy wszystkim ,tylko nie jazdą i tym co sie dzieje poza autem …

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce