Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na skrzyżowanie i gwałtownie zahamowała, w jej auto uderzył volkswagen. Nie poczuwa się do winy (zdjęcia)

Wjeżdżając na skrzyżowanie dostrzegła idące chodnikiem i zbliżające się do przejścia dla pieszych osoby. Od razu gwałtownie zahamowała, w tył jej pojazdu uderzył volkswagen.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:30 na ul. Żeglarskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Nałkowskich zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta wyjeżdżała z ul. Nałkowskich. Po wjechaniu na ul. Żeglarską od razu gwałtownie zahamowała. Wtedy w tył jej pojazdu wjechała kierująca volkswagenem kobieta, która poruszała się ul. Żeglarską w kierunku ul. Krężnickiej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kobieta z toyoty zapewniała, że chciała przepuścić osoby, które szły chodnikiem i zbliżały się do przejścia dla pieszych. Policjanci uznali, że winę za zdarzenie ponosi kierująca toyotą. Ta jednak nie poczuwa się do winy. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Wjechała na skrzyżowanie i gwałtownie zahamowała, w jej auto uderzył volkswagen. Nie poczuwa się do winy (zdjęcia)

(fot. lublin112)

51 komentarzy

  1. Sąd jej dowali ładną grzywnę i się nauczy. To mogła być nawet próba wyłudzenia odszkodowania.