Pijany kierowca doprowadził do groźnego wypadku. Po raz kolejny w takim stanie wsiadł za kierownicę (zdjęcia)

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia dwóch aut koło Lublina. Pijany kierowca zjechał na przeciwległy pas jezdni. Na miejscu pracują policjanci, droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 w miejscowości Panieńszczyzna koło Lublina. Na drodze powiatowej łączącej Panieńszczyznę z Płouszowicami, w rejonie wiaduktu przy drodze ekspresowej, zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Moszenek, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący Renault Laguna ok. 45-letni mężczyzna jechał od strony Jastkowa. Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka Renault Clio. W wyniku tego pierwsze z aut dachowało, drugie zaś wpadło do rowu.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby: trzy podróżujące Renault Clio i jedna z Renault Laguna. Przetransportowano je do szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy w takim stanie wsiadł za kierownicę. Mężczyzna posiada bowiem aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do godziny 22.

(fot. lublin112)

29 komentarzy

 1. 💵 Hajsiwo 💶

  U mnie na wioskach był taki co za n-tym razem dostał wyrok i odsiadkę za jazdę na cyku, jak wyszedł to siadał jakoś powoli, ostrożniej

 2. pijani powinni dostawać karę chłosty na rynku – 50 batów na gołą d…e, a dla recydywy dodatkowo 12 godzin dziennie na tymże rynku dyby przez miesiąc (z przerwą na posiłek i sranie)
  rozwiązanie tanie i bardzo skuteczne

 3. Totalnie przelotowy wydech w tej renówce. Tjun pełną gęba. 🙂

 4. Cieee chorrroba !!!

  Jak było, tak było, najważniejsze że tym przedmiotem wyglądem przypominającym auto, już nie pojedzie, a na inny nie dostanie kredytu bo na ten co rozbił jeszcze nie spłacił.

 5. Prewencyjnie napierd…ac ich pałą jak wytrzezwieją. Traktowac gorzej niż psa i moze zapadnie w pamieci zeby wiecej nie siadac po pijaku za kierownice.

 6. Konfiskata auta . 100tys grzywny. 5lat problemow z wzieciem czegokolwiec na raty telefon na umowę. Utrata jakich kolwiek zasiłków. Placenie za hospitalizacje poszkodowanych. Podanie danych do lokalnych gazet itp

  PIJNA CHOŁOTA!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy