690 680 960

Wjechała na czerwonym, zderzyła się z toyotą. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej jest wstępna przyczyną zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce na węźle Weglin. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 20 w miejscowości Marynin koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce, na węźle Weglin, zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Kozubszczyzna i Lublina, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca nissanem kobieta poruszała się drogą wojewódzką w kierunku Bełżyc. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z toyotą, której kierowca zjeżdżał z obwodnicy Lublina.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Pasażerkę nissana oraz kierowcę toyoty przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. … LOP ! ?

 2. LOP i wszystko jasne

 3. Hahaaa !! Tam powinny być światła 😉

  • Tam są światła.

   • Toż przecież wiem 🙂 ten oczywisty sarkazm dedykuję tym wszystkim, którzy sądzą, że wszelkie braki umiejętności i wiedzy kierowców a także ich arogancję wyleczą… ŚWIATŁA !

    • Bo doszło do tego, że współcześni kierowcy nie znają znaków, kompletnie nie znają przepisów a jedyną informacja jaką są w stanie odebrać scrollując fb są światła… I to też zapewne nie każdy wie, że czerwone to to na górze 😉

 4. Jadę sobie 200 km/h ekspresówką aż tu nagle ktoś wymyślił postawić światła……. To zamach na mnie.

 5. Zajęta smartfonem nie uważa na oznakowanie, za wjazd na czerwonym świetle powinno się zabierać prawko.

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  Współcześni kierowcy,to normalni ludzie na te czasy,po prostu nie mogą zrozumieć, że ktoś im przeszkadza w jeździe,bo każdy samochód -to przeszkoda.Kazdy obcy kierowca jest tylko niepotrzebną przeszkodą i niepotrzebnym balastem na drodze.To trochę tak jest , że każdy kierowca to egoista,mistrz kierownicy na drodze .Takie czasy w pogoni za pieniądzem i lekkim,przyjemnym życiem obcy kierowca w obcym samochodzie przeszkadza.Ludzie dbajcie o zdrowie swoje i swojej rodziny , najważniejsze życie i zdrowie,lepiej wyjść na debila , który ustępuje wymuszające mu pierwszeństwo przejazdu,zdrowia i życia miliony złotych nie wynagrodzą

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas