690 680 960

Wjechał wózkiem widłowym do rowu. Został przygnieciony i ciężko ranny

W czwartek w Zubowicach 18-latek wjechał wózkiem widłowym do rowu. W ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

Wypadek miał miejsce w czwartek około godziny 10.30 w miejscowości Zubowice w powiecie zamojskim, w gminie Komarów-Osada. Na terenie jednej z posesji, z naczepy samochodu ciężarowego trwał wyładunek palet. Po zakończeniu prac, do wózka widłowego wsiadł 18-latek, który uruchomił pojazd i zaczął cofać.

W trakcie tego manewru wjechał do rowu, w wyniku czego pojazd przewrócił się, a kierujący nim został przygnieciony. Natychmiast inne osoby ruszyły mu na pomoc, powiadomiono także służby ratunkowe. Młody mężczyzna został następnie przetransportowany do szpitala.

Lekarze oceniają stan mieszkańca Zamościa jako ciężki. Mężczyzna cały czas jest w stanie nieprzytomnym, doznał poważnych obrażeń ciała i przebywa w zamojskim szpitalu. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

(fot. lublin112)
2015-07-11 07:30:25

6 komentarzy

 1. Eutnazy Pierdółka

  Lekarze oceniają stan mieszkańca Zamościa jako ciężki (przypadek głupoty) – jeszcze jednego można dołączyć do listy tych, którzy na własne życzenie władowali się w ciężkie kłopoty.

  Wiem, wiem – jego rodzina umie czytać i z braku innych zajęć zaraz usiądzie do kompa i przeczyta
  Uprzedzam też pytanie: „Czy gdyby to był ktoś z mojej rodziny…”, – tak to samo bym napisał.

 2. Z tekstu wynika ze 18latek prawdopodobnie nie był operatorem wózka, uprawniona osoba która po zakonczeniu prac pozostawiła wózek niezabezpieczony przed uruchomieniem dla osób nieuprawnionych zostanie pociągnięta do odpowiedzialności prawnej.

 3. niestety, ale chłopak zmarł.

 4. cos ostatnio duzo osob zginelo; nad woda, na ulicach .. wszedzie

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas