Dostawczym busem jechało 8 osób. Siedzieli na skrzynkach i wiaderkach

W czwartek policjanci z Puław zatrzymali do kontroli samochód dostawczy. Zamiast ładunku, w części bagażowej znajdowali się pasażerowie. Siedzieli na czym się dało.

W czwartek funkcjonariusze puławskiej drogówki, zatrzymali w Żyrzynie do rutynowej kontroli kierowcę dostawczego busa. Z przodu pojazdu zauważyli trzy osoby, pomimo że znajdowały się tam tylko dwa fotele. Jednak gdy policjanci zajrzeli do przestrzeni ładunkowej, zamiast przewożonych towarów, zastali tam pasażerów.

Łącznie w zarejestrowanym na dwie osoby pojeździe znajdowało się osiem osób. Pasażerowie podróżowali siedząc na skrzynkach oraz plastikowych wiadrach. Wszystkie osoby, które jechały samochodem poza fotelami kierowcy i pasażera, w dalszą drogę musiały udać się innym środkiem transportu.

Z kolei 35 – letni kierowca został ukarany mandatem karnym. Dodatkowo, zgodnie z nowo obowiązującymi od maja tego roku przepisami ruchu drogowego, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące.

(fot. lublin112)
2015-07-10 22:16:40

4 komentarze

  1. Wszyscy debile, którzy jechali z tyłu powinni po wyjściu z pojazdu na kolanach dziękować policjantom za ocalenie życia. Banda kretynów. Oberdurnia za kierownicą już nawet szkoda wspominać.

  2. jest ryzyko, jest zabawa

  3. Człowieku a mało razy tak się z chłopakami na robotę jeździło? I to przez pół Polski czasami, żeby zarobić 50 pln dniówką. ….. dawne czasy się przypomniały. Człowiek wtedy nie myślał o swoim bezpieczeństwie. Głupi był i młody 😀

  4. Aaron Fleischmann

    Widać, wypadek busa w Nowym Mieście nad Pilicą w 2010 r., w którym zginęło 18 osób jadących na zbiór jabłek nikogo niczego nie nauczył. Hitlerowcy wywozili ludzi do pracy w bydlęcych wagonach. Polscy geszefciarze niewiele się od nich różnią.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności