Wjechał w autobus. Auto wygląda jak po dachowaniu

Policjanci wyjaśniają, dlaczego kierujący samochodem osobowym nie zauważył jadącego przed nim autobusu. Pojazd z impetem wbił się w jego tył.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14 w Elizówce koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się dwa samochody: osobowe renault oraz autobus. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba pojazdy jechały w kierunku Lublina. Na wysokości stacji paliw kierujący renaultem z impetem wjechał w tył poruszającego się przed nim autobusu relacji Lubartów – Lublin.

Pomimo poważnie uszkodzonego auta, mężczyzna zdołał o własnych siłach opuścić pojazd. Udzielono mu pomocy medycznej. Jak nas poinformowano, nie odniósł on poważniejszych obrażeń ciała. Pasażerom autobusu nic się nie stało. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-11-23 10:02:09

38 komentarzy

 1. Nosz cholera jasna, dobry autobus [] a zniszczyła i teraz trzeba będzie znowu upychać się w bydłowozach na linii!

 2. W tym miejscu tworzy się spory korek przed zwężeniem, równie prawdopodobne jest, że to nie pani nie zauważyła autobusu tylko kierowca autobusu nie zauważył pani, pragnąc być strażnikiem lewego pasa (a takich tam sporo)

 3. Wiele można powiedzieć o lagunie II, ale na pewno nie to, że nie jest bezpieczna.

  • Dokładnie. Poruszam się taką na codzień, elektronika tylko raz zaszwankowała, ale dzięki temu autku żyję ( miał, już wypadek, mąż kierował) i na pewno nie zmienię dopóki nie będzie trzeba spisać jej na straty.

 4. Kierowcą osobowego był mężczyzna, który zauważył autobus i od razu zaczął hamować. Problem w tym, że nie mógł go zauważyć wcześniej, bo autobus zajechał mu drogę chwilę przed uderzeniem. Wyglądało to na specjalne zablokowanie lewego pasa, bo kierowcy autobusu nie podoba się ”jazda na suwak”. Także pozdrawiam autora, który tak przykłada się do swoich artykułów, że woli się pod nimi nie podpisywać.

 5. No i jednego „Szeryfa” na drodze mniej przez 3 miesiące, a za to że zrobił to celowo powinni mu zabrać prawo jazdy dożywotnio!!!

 6. Jaka pani???jaki babsztyl???poprawiala makijaż???przecież kierował mężczyzna idioci!!!!

 7. ile ten ktoś jechał to laguną ??? tam jest ładnych kilkadziesiąt metrów hamowania… więc bym nie bronił tej osoby tak ostro 🙂

 8. Sruuu-do Cie piszę,karetka i lekarz nie będą tak szybcy jak Ty że by Cię uratować z wypadku do którego się przyczyniać jadąc 150 km/h. ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia