Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał saabem w kiosk. Test wykazał narkotyki w organizmie kierowcy (zdjęcia)

W miniony czwartek kierowca pojazdu osobowego wjechał w kiosk z prasą przy jednej z ulic Białej Podlaskiej. Policyjny test na zawartość narkotyków wykazał w organizmie 40-latka amfetaminę i marihuanę.

W miniony czwartek około godziny 10 policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu osobowego wjechał w kiosk.

Na miejscu mundurowi ustalili, że przed zdarzeniem kierowca saaba jechał pod prąd. Swoją podróż mężczyzna zakończył uderzają w kiosk przy Placu Wolności. Po zdarzeniu mężczyzna zachowywał się agresywnie, został zatrzymany przez policjantów w pobliżu pojazdu.

Zachowanie 40-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej wskazywało, że może się on znajdować pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze przeprowadzili więc test na zawartość narkotyków. Potwierdził on obecność w organizmie 40-latka amfetaminy i marihuany. Od mężczyzny dodatkowo pobrana została krew do badań.

Co więcej, przy mężczyźnie policjanci ujawnili zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, że jest amfetamina. Nielegalne środki zostały zabezpieczone natomiast mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 40-latek stracił również dowód rejestracyjny i prawo jazdy.

Wkrótce mieszkaniec Białej Podlaskiej usłyszy zrzuty związane z posiadaniem środków odurzających oraz kierowanie pod ich wpływem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

Wjechał saabem w kiosk. Test wykazał narkotyki w organizmie kierowcy (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

8 komentarzy

 1. skończył mu się papier do … i szukaj gagagagagaazety

  • W pissowskim kiosku to tylko te jedynie słuszne tytuły. Więc i zniewagę można klepnąć awansem…

   • Powiedzial czytelnik Michnika i der Onet Boli niektorych repolonizacja

    • repolonizacja… hehe jak to śmiesznie brzmi w dzisiejszym PRLbis. I wyobraź sobie że są jeszcze inne źródła czerpania informacji co dzieje się w Polsce i na świecie, ale to w takiej główce jak Twoja się nie mieści.

 2. Dowalą mu za atak na partię rządząca .

 3. Stary a głupi…ja mam prawie 5 dych na karku i nawet mi do glowy nie przyszlo zeby sprobowac tego swiństwa

 4. teraz śmiało może startować na posła partii obłąkanych albo kierowcę autobusu miejskiego w lemingradzie

 5. Wciągał w Wigilię koks, po czym szaleńczo wjechał w kiosk!

Z kraju