11-letni mieszkaniec regionu zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Komendy Głównej Policji (zdjęcia)

11-letni Jakub Szwed z miejscowości Osiny w powiecie puławskim zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Komendy Głównej Policji dotyczącym bezpieczeństwa nad wodą – „Artystyczny PrzeWODNIK”.

Konkurs został zorganizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Głównym zadaniem uczestników było zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą. W konkursie mogły wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 11 lat oraz nastolatkowie w wieku od 12 do 18 lat. Partnerem konkursu była Fundacja PZU, a nagrody ufundowało również Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jury, składające się z przedstawicieli Organizatora oraz Partnera konkursu wyłoniło 4 prace plastyczne oraz 4 spoty filmowe.

Wśród wyróżnionych osób znalazł się 11-latek z powiatu puławskiego. Jakub Szwed ze Szkoły Podstawowej w Osinach spotkał się z Komendantem Powiatowym Policji w Puławach podinsp. Rafałem Skoczylasem.

Komendant wręczył chłopcu nagrody i upominki ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Fundację PZU, a także pogratulował mu zdobycia wyróżnienia i wiedzy, dzięki której powstała wyjątkowa praca. Opiekunem wyróżnionego ucznia jest Karol Gołębiowski

(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Gratulacje dla młodego.
  Za rok myślą przewodnią będzie „Pacyfikacja 2020”, czyli gaz, pałowanie i łamanie ramion.

 2. Widzę że będzie za 25 lat nowy,,pies,,
  Jeszcze znakomitszy i agresywniejszy

 3. Oj bez przesady. Ale faktem jest że tegoroczne działania pissowskiej milicji powaliły całe 30 lat pracy na dobre imię Policji.

 4. dlaczego mylnie piszę sie o smerfach policja?? teraz to jedynie jak można ich nazywać to partyjne oddziały nacisku bezpośredniego, a tak poza tym kaczy kaczor chyba same komunistyczne bajki ogląda, z tego co wiem to niebieskie smerfy bały się starego kawalera z kotem a nie go chroniły, w pisie im się nawet bajki nie udało odzwierciedlić.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika