Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał rowerem na przejście dla pieszych, doszło do potrącenia. Cyklista trafił do szpitala

Przedwczoraj na drodze krajowej nr 82 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Poszkodowany cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 18 na drodze krajowej 82 w miejscowości Cyców w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzysty.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 88-letni mieszkaniec Cycowa kierując rowerem wjechał na oznakowane przejście dla pieszych wprost przed nadjeżdżający pojazd marki Volkswagen. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej.

38-letnia mieszkanka gminy Chodel kierująca volkswagenem była trzeźwa. Z kolei od rowerzysty została pobrana krew do badań. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Teraz nauczy się rozgladac i jak jest potrzeba zatrzymać hyhy

  2. Matka Polka Pragnąca

    Co tam jakiś 88-letni mieszkaniec Cycowa kierując rowerem wjechał na oznakowane przejście dla pieszych – wczoraj na ul. Głębokiej cała 5 osobowa rodzinka (oczywiście z :głową rodziny na przedzie) wjechała sobie na przejście gdzie nie ma oznakowanej drogi dla rowerów, („szyja” kręcąca tą głową zamykała rajd, a warchlaczki środkiem).
    Taki sobie przykład, życia w rodzinie.

  3. Franiu czyń honory ….

Z kraju