Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pod łóżkiem znaleźli zwłoki noworodka, znajdowały się w siatce na zakupy. Wszystko wskazuje na zabójstwo

Trwa śledztwo w sprawie śmierci noworodka, którego zwłoki zostały znalezione w jednym z domów w powiecie krasnostawskim. Czynności prowadzone są przez prokuraturę w kierunku zabójstwa.

Policjanci oraz prokuratura prowadzą czynności w sprawie śmierci noworodka. Wszystko zaczęło się w sobotę, kiedy to do szpitala w Krasnymstawie zgłosiła się 27-letnia mieszkanka miejscowości Wirkowice w gminie Izbica w powiecie krasnostawskim. Kobieta uskarżała się na silne bóle podbrzusza. Została skierowana na oddział ginekologii.

W trakcie badań lekarz od razu zorientował się, że pacjentka niedawno urodziła. Ta jednak nie chciała się do tego przyznać. Tak samo przecząco odpowiadała na pytania na temat dziecka. Szpital natychmiast zaalarmował o wszystkim policję.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania kobiety. Tam, w trakcie przeszukania domu, natrafili na leżącą pod łóżkiem torbę na zakupy. W środku znajdowały się zwłoki chłopca. Od razu rozpoczęły się nadzorowane przez prokuratora czynności.

Sprawą zajmuje się prokuratura. Jak ustaliliśmy, śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa. Kobieta znajduje się w szpitalu. Jej stan znacząco się pogorszył. Z przekazanych nam informacji wynika, że lekarze musieli ratować jej życie.

Kobieta ma jeszcze dwójkę dzieci, jedno w wieku 9 miesięcy oraz córkę z poprzedniego związku, która jest w wieku szkolnym. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

42 komentarze

 1. 26 lat tamta a 27 lat ta. 3ka dzieci. Ja w tym wieku lalkami się bawiłam… ?

  • Podobnie jak ta co urodziła w Lublinie i schowała do wersalki, a matka lekarka nie wiedziała o ciąży. Masakra z tymi dzieciobujczyniami.

  • To najlepszy wiek do rodzenia i wychowywania dzieci. Dojrzałość fizyczna, sprawność, młodzi dziadkowie, mniejsze zagrożenie wad genetycznych. Znam osobę, która w wieku 17 lat została matką, 34 lat babcią, 51 prababcią i żyje w szczęśliwym związku.

   • Może jeszcze idealny wiek to 16?! Przestańmy narzucać innym jak mają żyć, kiedy rodzić, w jakim wieku zostawać matkami, babciami. Każdy ma swój rytm życia i prawo do samodecydowania, a nie wiecznego dostosowywania się do subiektywnych ludzkich opinii typu,, bo trzeba”,,, wypada”,,, potem będzie za późno „,,, idealny wiek” i tak dalej.

    • Nie narzucam, tylko odnoszę się do zarzutu o młody wiek. Dojrzałość do rodzicielstwa, a wiek kalendarzowy, to dwie różne sprawy. Niektórzy nigdy nie stają się wystarczająco dojrzali i robią dzieci po pijaku.

  • Mordowac potwora pomalu, zeby cierpiala i w bolach zdychala. Kedna zamordowala trojke, brak slow??

 2. Teraz urodziła a poprzednie ma 9 miesięcy. Tak dość szybko…

 3. Niech się wezmą również za jej partnera ,konkubenta może zgwałcił ją ,musiała zajść w ciążę zaraz po porodzie .Łatwo rzucić kamieniem ale widać ,patologię w życiu tej kobiety . Jakby mogła to by sunęła a że nie mogła usunąć bo mamy zakaz aborcji więc takie są skutki .

  • Matka Polka Pragnąca

   Zakaz aborcji powoduje (zwłaszcza w naszym regionie) aktywację różnego myślenia jak by tu sie pozbyć niechcianego dziecka… jedne matki Polki kiszą je w beczkach z kapustą, inne palą w piecach CO, a ta tu zapakowała do reklamówki (może nawet go chciała podrzucić na białoruską granicę, ale pomyślała, że może to być nie legalne…).

  • Przecież są okna życia.

 4. dramat…. i skutki ograniczania prawa do aborcji

  • Co z prawem do eutanazji? Gdyby eutanazja była legalna, nie byłoby tyle samobójstw. Nazywalibyśmy to; zaśnięciem.

   • O jakiej ty eutanazji piszesz??? Czy ty rozumiesz o czym jest napisane???

    • Rozumiem co jest napisane i nie uważam tego za stosowne. Aborcja z powodów materialnych już była dozwolona w PRL- u, Ty zastanów się nad dygresją mojego postu.

     • Nie łącz ” eutanazji ” z aborcją , eutanazję podejmuje człowiek świadomie z własnej woli , aborcja to nie narodzona istota i nie ma wpływu na los.

      • Świadomie, z własnej woli? Kpisz chyba, większość eutanazji przeprowadzana jest z woli najbliższej rodziny. Głośna była sprawa gdy żona pacjenta chciała eutanazji, a rodzina z Polski walczyła o jego leczenie i przewiezienie do kraju. Były pertraktacje na szczeblu międzynarodowym, lecz sąd przyjął stronę rzeczonej żony i eutanazję przeprowadzono. Pacjent nie mógł wyrazić zgody, ani sprzeciwu.

    • Oooo senior zląkł się eutanazji a za aborcją głosował

     • Matka Polka Pragnąca

      Wybacz mu, nie wiedział co czyni… był już u spowiedzi, otrzymał rozgrzeszenie za „cołaski” i jest czysty…

 5. niech więcej rozdają pieniędzy „”dla dzieci”, niech dalej zabraniają aborcji, niech dalej w MOPSach biorą wypłaty za wydawanie formularzy ludziom do wypełnienia.
  socjalizm to parszywa metoda sprawowania władzy…

 6. Kobieta świeżo po porodzie zaszła ponownie w ciążę ,w życiu nie nie uwierzę ,że chciała współżycia . Niech szukają gwałciciela . A ty matko polko pragnąca poczytaj o tamtym przypadku kobiety co dzieci w beczce trzymała ,konkretnie jak mąż ją traktował ,jak była upodlona o wizycie u ginekologa mogła jedynie pomarzyć, to może coś do ciebie dotrze .Tamta kobieta pewnie do dzisiaj siedzi a gwałciciel i zwyrodnialec pozostał bezkarny .

  • Matka Polka Pragnąca

   A czy to ja ustanawiałam takie prawo, że do kryminału wsadzają ofiary, a nie np. gwałcicieli i zwyrodnialców ???
   Jakto mówią:”Kto nie ma „miedzi”, ten za kratkami siedzi”, czy jakoś tak.

Z kraju

Sport