Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na przejście, potrącił pieszą. Kobieta trafiła do szpitala

W środę na ul. Kruczkowskiego doszło do potrącenia pieszej na oznakowanym przejściu. Poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 18 na przejściu dla pieszych na ul. Kruczkowskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Dunikowskiego. Kierujący pojazdem marki Dacia, jadąc w kierunku ul. Smoluchowskiego, potrącił kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

2017-11-22 20:26:37
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. może głupie pytanie ale są nieoznakowane przejścia dla pieszych ??

  2. A czy ten z przeciwka dostał mandat za zbyt jasne reflektory świecące w oczy, oślepiające?
    Noc i deszcz i światła, od latarni, samochodów, jeden kłopot, nic dziwnego że ktoś mógł pieszych niezobaczyć.

  3. Następny ślepy szmaciarz za kierownicą. Kiedy się skończy wydawanie praw jazdy lajzom którzy nieznaja przepisów ruchu drogowego? Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu dla pieszych! I niema tu tłumaczenia.

    • Pieszy ma również pierwszeństwo u św. Piotra, jeśli bezmyślnie wejdzie przed nadjeżdżający pojazd i nie tylko na przejściu. To miejsce, nie jest polem siłowym, które zatrzyma auto w miejscu. Radzę to przemyśleć.

  4. Jak widać nie tylko kierowcy BMW i Audi powodują wypadki/kolizje. Droga redakcjo – dlaczego w tytule artykułu nie krzyczycie, że KIEROWCA DACII spowodował zdarzenie drogowe? Przecież gdyby to było Audi, BMW lub Mercedes to na pewno tytuł artykułu zawierał by, tę jakże istotną, informację o marce pojazdu.

  5. tutnick nie broń starego dziada już dawno powinien oddać prawo jazdy do wydziału komunikacji. Sprawca potrącenia miał 81 lat! Piesza ma złamany łokieć.

Wiadomości z info112