Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał oplem w zaspę, miał problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wszystko wyjaśniło

Na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego pijany kierujący wjechał oplem w zaspę. Jak się okazało, obywatel Ukrainy miał 2,5 promila alkoholu. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Przedwczoraj przed godzina 17 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna kierujący oplem na ulicy Ściegiennego w Tomaszowie Lubelskim wjechał w zaspę śnieżną.

Zgłaszający relacjonował, że mężczyzna wyszedł z pojazdu i miał problemy z utrzymaniem równowagi, a chwilę wcześniej jechał całą szerokością jezdni. Wszystko wskazywało na to, że był nietrzeźwy. Świadek zabrał mu kluczyki z pojazdu, uniemożliwiając dalszą jazdę oraz wezwał na miejsce policję.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego oplem i jak się okazało, 37-letni obywatel Ukrainy w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i osadzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do wytrzeźwienia. 37-latek usłyszał już zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami i wysoka kara finansowa.

(fot. Policja)

7 komentarzy

 1. u nich to norma

  • A Holendrzy i Niemcy mówią że u nas to norma.
   erty co Ty na to?

   • Z innej beczki-dlaczego najwięksi idioci na forum,mają w nicku zdrobnienia męskich imion?
    A co do Niemców,to do 1 promila karane jest grzywną,nie więzieniem i utratą prawa jazdy.

 2. Idiota, będzie innych idiotą nazywał, mądry się uśmiechnie i nic nie powie , taka różnica?

 3. Znowu prowincja