Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów

Dwa samochody osobowe zderzyły się po południu na jednym z lubelskich skrzyżowań. Na szczęście nikt nie wymagał interwencji medycznej. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 maja, na ul. Północnej w Lublinie. Po godzinie 17:00, na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe: Ford i Volkswagen. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż kierujący Volkswagenem mężczyzna poruszał się ul. Północną w kierunku ul. Prusa. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z Fordem, który nadjeżdżał od strony al. Solidarności.

Podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów

4 komentarze

  1. Ocena: 2

    No, odwalił numer niczym mistrz w czarnym Suzuki Splash dziś ok. godz. 13.15 na skrzyżowaniu Orkana i drogi do Kauflanda/Żagla. Z taką różnicą że samochody wyjeżdżały już normalnie spod Kauflanda, a ta melepeta w Suzuki jakby nigdy nic jechała na dawno czerwonym. Jakby samochody nie zatrzymały się to byłby niezły dzwon. A kret z Suzuki zero reakcji, nic, pojechał sobie na zakupy do Lewiatana na Roztoczu. Jedynie jeden pan zwrócił gestem uwagę melepecie. Ale to za mało. I pytanie, skąd takie niemoty jak ta z Suzuki biorą się???

    • W rejonie Kraśnicka-Orkana dużo daltonistów szkoda tylko że niebiescy nie widzą problemu

  2. Ocena: 0

    Zielono mu się zrobiło ale myśląc o wydatkach za klepanie 😉

  3. lllllllllllllll
    Ocena: 0

    znowu słoik

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia