Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał hondą w nietrzeźwego pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala

Wczoraj wieczorem na jednej z dróg powiatu kraśnickiego doszło do wypadku z udziałem pieszego. Po potrąceniu przez hondę poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 18.00 na trasie Trzydnik Duży-Rzeczyca Ziemiańska w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Kraśniccy policjanci ustalili, że osobową hondą kierował 39-letni mieszkaniec gminy Gościeradów, zaś pieszym był 50-letni mieszkaniec gminy Trzydnik Duży. Po potrąceniu pieszy został przewieziony przytomny do szpitala.

Kierowca hondy był trzeźwy, pieszy zaś miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci na miejscu wypadku przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Przez kilkadziesiąt minut występowały niewielkie utrudnienia z przejazdem.

Mundurowi ustalają okoliczności tego wypadku i apelują o ostrożność, a także przypominają o odblaskach i kamizelkach odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństw na drodze.

4 komentarze

  1. Światło z reflektorów tego pojazdu to już się raczej nie wydobywa.

  2. „Mundurowi ustalają okoliczności tego wypadku i apelują o ostrożność, a także przypominają o odblaskach i kamizelkach odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństw na drodze.” – fajna rada. Dzięki temu na pewno żaden rajdowiec w aŁdicy czy BMWu (trzeźwy albo czy nie) we mnie nie wjedzie.
    W tym artykule nawet nie podano, czy pieszy posiadał elementy odblaskowe. Znając forum – posiadał. Bo, gdyby nie posiadał, to by to na pewno zostało podane czerwonymi literami.

  3. Pijak też człowiek. To jeszcze nie powód aby go rozjeżdżać. Kierowca musi sobie zatrudnić sprawnego adwokata.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112