Wjechał audi pod prąd. Na zwróconą mu uwagę zareagował agresją i próbował potrącić dwóch mężczyzn

Kierowca audi wjechał pod prąd na jednej z ulic Zamościa. Na zwróconą mu uwagę, że źle się porusza, mężczyzna zareagował agresją i próbował wjechać autem w dwóch mężczyzn.

W miniony poniedziałek po południu zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic Zamościa agresywny kierowca audi jechał pod prąd i próbował rozjechać zgłaszającego.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 21-letni mieszkaniec Zamościa siedząc za kierownicą audi jechał ulicą jednokierunkową nie stosując się do znaku zakazu wjazdu. Zauważyli to dwaj mężczyźni w wieku 35 i 49 lat i zwrócili mu uwagę, że niewłaściwie porusza się pojazdem. Doszło do krótkiej wymiany zdań, po której 21-latek ruszył nie zwracając uwagi na stojących przed autem pokrzywdzonych.

Starszemu z mężczyzn udało się zareagować i odskoczył, zaś 35-latek został potrącony przednią częścią audi, przez co uderzył ręką w maskę auta. To jeszcze bardziej zdenerwowało 21-latka. Wysiadł on z samochodu i zagroził 35-latkowi użyciem wobec niego przemocy. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się szarpanina. W wyniku zdarzenia poszkodowani nie odnieśli obrażeń.

Mundurowi zatrzymali 21-latka do wyjaśnienia sprawy. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia pokrzywdzonych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3. 21-latek odpowie również za kierowanie gróźb karalnych uszkodzenia ciała 35-latka. Za popełnienie tego typu przestępstwa można trafić do zakładu karnego nawet na 2 lata. Uwadze sądu nie umkną także wykroczenia drogowe, które popełnił podejrzany.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

19 komentarzy

  1. Szacunek dla gości. Fajnie to rozegrali i przewinienie drogowe to dla gamonia za kierownica najmniejszy teraz problem. A że głupi się dał to będzie miał problem.

  2. Pewnie to był przedstawiciel „lepszego sortu” i uznał, że przepisy go nie dotyczą. Cóż, przykład idzie z góry 🙂

  3. Przeprosi, zaplaci grzywne, dostanie z rok zakazu i tyle.

  4. Wielka szkoda, że jak wysiadał z ałdicy, nie „potknął się” i nie przytarł ryjem o krawężnik.

  5. nieKrytyKrytyk

    Audi w zamościu w głowie się nie mieści, *** ***, z kierunkami jazdy się nie pieścić, nie mam czasu prawą stroną nie chce jeździć, jak się nie podoba odejdź jak masz geścik, LZA stan umysłu, ktokolwiek widział *** w Audi na LZ lub LZA wie że to ***

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska