Świdnik: Wieszała pranie, wypadła z okna. Kobieta zmarła

W Świdniku miał miejsce tragiczny wypadek podczas prac domowych. Podczas wieszania prania, kobieta wypadła z trzeciego piętra.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16 w Świdniku. Z okna jednego z bloków przy ulicy Hotelowej wypadła kobieta. Świadkowie zdarzenia natychmiast zaalarmowali pogotowie ratunkowe. Ratownicy przetransportowali kobietę do szpitala w Lublinie, jej stan od samego początku określano jako ciężki. Niestety pomimo wysiłków lekarzy i trzykrotnie prowadzonej reanimacji nie udało się uratować jej życia. Ratownicy o zdarzeniu poinformowali policję.

Funkcjonariusze po przesłuchaniu świadków i sprawdzeniu okoliczności zdarzenia ustalili, że mieszkająca na trzecim piętrze kobieta, przed wypadnięciem wieszała pranie. Suszarka znajdowała się na zewnątrz okna i najprawdopodobniej podczas tej czynności kobieta straciła równowagę a następnie spadła na dół. Wykluczono w tym zdarzeniu udział osób trzecich.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

(fot. ilustracyjne lublin112)
2014-07-23 18:51:19

35 komentarzy

 1. wstyd mi za POLAKÓW TAKIE OPINIE O CZŁOWIEKU I NIE WAŻNE KTO I SKĄD ALE CZŁOWIEK

 2. każdy jest człowiekiem i nie ważne czy to CHINCZYK CZARNY CYGAN każdy za sługuje na szacunek te komentarze nie miłe to przesada i wstyd mi za takich Polaków że tylko dlatego że pani Monika była Romką to dyskryminowana jest w obliczu takiej tragedii co ją spotkała czy ktoś zastanowił się co by było jak by to ktoś z mojej rodziny był i takie komentarze dał jak ja bym się czół .Zastanówcie się zanim coś napiszecie .pani MONIKO NIECH bóg ma panią w opiece amen

 3. Diabelska_Głębia

  zamknijcie mordy tu nie chodzi o was tylko o zmarła troche szacunku…
  ps na zawsze w mej pamieci ;(((

 4. WY polacy cwani jestescie tylko w gebach nawet s****e nie macie szacunku do osoby zmarlej nie jestescie warci wylizac tej kobiecie nogi gdyz ona przy was byla porzadna ioddana dziecia matka a u was nawet ojciec gwalci wlasne dzieci a matki zabija u nas dziecko to swietosc i wy macie czelnosc powiedziec cos na romow wiec zamknijcie te s*****e mordy bo bog was pokara i spotka was too samo.

 5. monia będziemy tęsknić……….

 6. a polskimi id****mi się nie przejmuj do pięt ci nie dorastali.. wstyd…

 7. jestem cyganka i to moja siostra zmarla swietej pamieci monika nikt ja nie znal tutaj mowicie takie okrucienstwa tak kazdego oczarniacie ale nie ocenia sie nikogo dopoki nie pozna kto znal moja siostre wie jaka byla matka ,siostra corka ,przyjaciolka , sasiadka monika byla cudowna osoba ktora bedzie mi zawsze brak nie wyobrazacie sobie jaki to jest bol i wiedziec ze wlasnego mieszkania wypadla zyci z swiadomoscia ze juz nigdy ja nie zobacze ostatni raz byl na czuwaniu myslicie sobie ze my jako cygany jestesmy gorsze od polakow nie mylicie sie . tak jak wy umiemy po polsku idziemy do szkoly , pracujemy ,jest nas wszedzie i mieszkamy na calym swiecie nie jestesmy jak wy myslicie pasorzyty jak wy uwazacie .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”