Ul. Zana: Uszkodził dwa pojazdy i uciekł pieszo

W środę na ul. Zana kierowca peugeota uszkodził dwa pojazdy i uciekł pieszo w osiedle. Policja ustala sprawcę zdarzenia.

Do kolizji trzech pojazdów doszło w środę około godziny 15 na ul. Zana, na wysokości marketu Media Markt. Kierujący peugeotem na angielskich numerach rejestracyjnych, podczas wyjazdu z ul. Jana Sawy zderzył się z volkswagenem i fordem, które poruszały się po ul. Zana. Po kolizji kierowca nie zatrzymał się i uciekł w kierunku osiedla, za budynki przy ul. Jana Sawy. Tam sprawca porzucił auto i uciekł pieszo.

Świadkowie zdarzenia widząc, że pojazd odjeżdża ruszyli za nim. Udało się jedynie zastawić rozbite auto porzucone na parkingu, tak aby nie można było nim wyjechać. Kierujący uciekł w kierunku ronda u zbiegu ul. Zana i Filaretów.

Na miejscu interweniowała policja. W tej chwili działania funkcjonariuszy zmierzają do ustalenia kto siedział za kierownicą peugeota. Pomocne w tym będą nagrania z monitoringu kamer znajdujących się na pobliskich budynkach.

Pracownicy pobliskich punktów usługowych przekazali nam, że mężczyzna z niebieskiego peugeota w ostatnim czasie spał w aucie. Jak, mówią to trochę podejrzane.

– Widziałem go jak spał w samochodzie i to nie raz w ostatnim czasie, tutaj na parkingu – mówi jeden z pracowników pobliskiej firmy.

Policja poszukuje ewentualnych świadków zdarzenia. Być może ktoś przejeżdżając przez ulicę Zana nagrał zdarzenie na rejestratorze.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelników – Michał, Piotr – Dziękujemy!

(fot. Czytelnik Piotr)


2014-07-23 19:50:56
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Uciekł bidula w obcym Kraju, spal w samochodzie, to bezdomny, a teraz istna obława na niego ruszyła.
  Empatii ciuteczkę, państwo prześladowcy.

 2. Jak się idiota nie potrafi zachować, to nie ważne czy jest bezdomny, czy biedny, karać trzeba. Co mają powiedzieć ludzie, którym zniszczył mienie? Jeśli to jakiś rumun, to za bety i podwój nie ukarać. Jak się nie zna zasad życia, to taka istota nie ma prawa się poruszać między innymi ludźmi.

  • dokladnie, masz racje.. kogos naraza na straty i szkody i jeszcze ucieka, w buszu chyba nie jest ! :/

 3. Facet nie jest bezdomny. Mieszka w bloku przy ulicy Jana Sawy 8. Widzialem go tam wielokrotnie jak wychodzil z klatki w tym bloku.

 4. zdjecie nr 2 takie tam w pracy rysiek

 5. Niech miasto zainwestuje aby było więcej monitoringu w mieście, a nie stawiają nowe komisariaty i kupują im samochody.

 6. To tak się w Anglii dorobił, że sobie auto sypialne przywiózł?

 7. I nigdy nie widziałem go śpiącego w samochodzie bo wiem gdzie zawsze parkuje a nigdy go nie widziałem na tym parkingu o którym mówią Ci ludzie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!